Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Gdzie dobry serwis Zavoli

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław

    Gdzie dobry serwis Zavoli

    Jeżeli znacie może dobre serwisy firmy Zavoli to proszę o info.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    U mnie na osiedlu sa tacy magicy co zakladaja Zavoli... ja u nich zakladalem gaz i wszystko jest w jak najlepszym porzadku, ale mam prosta instalacje, a Ty masz sekwencje, wiec ciezko mi sie wypowiadac czy na sekwencjach sie dobrze znaja. Generalnie to taki troche spelunowaty garaz na ogrodku za domem, wiec zbyt dobrego wrazenia nie robia, ale nie znam nikogo, kto by narzekal na nich, a zalozyli mase instalacji i kilka osob znam, ktore tam zakladaly gaz. Wlasciciel chyba wszystko co zarobi wsadza w nowe auta, wiec trudno sie dziwic ze firma wyglada tak jak wyglada...

    Krotko mowiac informuje ze jest, a czy polecam jako dobry zaklad... ciezko powiedziec.

    http://firmy.pkt.pl/firma/bartgaz_cG...fX2Jhc2U=.html

    Tu jeszcze kom. 502 104 053 - nie wiem czy nadal dziala, kiedys to byla komorka szefa.

    Uprzedzam ze ciezko sie z nimi dogadac, a jak Cie umowia na termin to za 2 tygodnie.

  3. #3
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Moze powinienes pojechac po prostu do specow od innych instalacji - np. prinsa - zasada dzialania powinna byc ta sama - ja polecam PRIN´sa u Wojtka Nowickiego w Swarzedzu - zrobili mnostwo bmw - a w tym 7mek. Takze juz dwie moje - do tej pory bez zarzutow !

    Poszukaj w google - Wojtek Nowicki - Swarzedz, PRINS VSI !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    witam chcial bym podlaczyc sie do tematu, pokusilem sie na zavoli do mojego m62 i kicha przy spokojnej jezdzie ok, ale jak chce tak jak na 4,4 wypada brakuje sily na paliwie ok .czy jest to mozliwe ze sa potrzebne dwa parowniki?

  5. #5
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ja kiedyś miałem podobnie w 728 > szlag mnie trafiał jak mocniej przyśpieszałem > pojechałem do paprochów gdzieś koło Gorzowa i nic nie podziałali jedynie kase .... .
    Gdzieś dostałem numer telefonu od gościa z Zavoli , że jego brat robi dobrze instalacje zavoli > podał mi numer i pojechałem -- koło Wielunia (tel. 607-16-03-74)

    Na dzień dobry jak zobaczyłem , że to wszystko jest w garażu domowym to chciałem spierdzielać ... ale uczciwie powiem ci , że gość zrobił mi tak instalacje , że nie miałem na co narzekać.

    Nie chcę może proponować :D bo nie wiem jak robi dla 740 (4.4)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    chyba ci od zavoli tak maja, ze po garazach koczuja :) tak samo ci, o ktorych pisalem wyzej - wyglada tam jak wyglada, ale tez nikt nie narzeka...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    o tych co mi robili zlego slowa nie slyszalem, ale dziwi mnie to ze na samym poczatku cos gadali o dwuchparownikach .narazie auto jest u lakiernika potem maja tam jeszcze raz zobaczyc ,tylko niechce zeby mi jakies bzdury wciskali

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    sebek: zasada dzialania gazow jest podobna? czyli gazownik ktory np. instaluje zavoli i zna sie super na ustawieniach w 7, ustawi tez dobrze inna instalacje?

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    tylko czy samo ustawienie wystarczy?

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    zalezy od instalacji oczywiscie.. ale jesli masz dobrze polozona instalacje i dobrze dobrany parownik -> mysle ze to tylko kwestia ustawien..

    zreszta za bardzo sie nie znam ;-) w poprzednim aucie mialem instalacje Vgen (wtrysk gazu cieklego ) -> super dzialala. 0 problemow.. aczkolwiek droga w przegladach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •