Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: brak dźwięku ze zmieniarki!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    10
    BMW
    740i
    Skąd
    Łódź

    brak dźwięku ze zmieniarki!

    Witam wszystkich forumowiczów. Mam mały problem ze zmieniarką. Mój elektryk powiedział mi, że mam zepsutą zmieniarkę i muszę kupić inną. Tak też zrobiłem, ale po zamontowaniu, okazało się, że widzi zmieniarkę, czyta płytę (widzi dokładnie ile jest utworów) ale nie ma żadnego dźwięku. Mogę normalnie zmieniać sobie utwory, ale dźwięku brak. Zmieniarka jest na 100% sprawna, bo podłączyłem ją u kolegi w aucie i wszystko pięknie gra. Dodam tylko, że mam e38 z MK1 i dźwięk normalnie z radia czy z kasety idzie. Ktoś ma może jakieś pomysły?

    pozdrawiam
    Wszyscy się mnie pytają po co kupiłem kolejną bmke? Oni tego nie zrozumieją bo żadnej nigdy nie mieli...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Hej, napisałem Ci wiadomość na PW.

    A co do Twojego problemu to może sprawdź połączenie? Jakiś kabelek wypadł z wtyczki może, albo się przerwał?

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez SapeR Zobacz posta
    Witam wszystkich forumowiczów. Mam mały problem ze zmieniarką. Mój elektryk powiedział mi, że mam zepsutą zmieniarkę i muszę kupić inną. Tak też zrobiłem, ale po zamontowaniu, okazało się, że widzi zmieniarkę, czyta płytę (widzi dokładnie ile jest utworów) ale nie ma żadnego dźwięku. Mogę normalnie zmieniać sobie utwory, ale dźwięku brak. Zmieniarka jest na 100% sprawna, bo podłączyłem ją u kolegi w aucie i wszystko pięknie gra. Dodam tylko, że mam e38 z MK1 i dźwięk normalnie z radia czy z kasety idzie. Ktoś ma może jakieś pomysły?

    pozdrawiam
    Masz w aucie DSP?
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    10
    BMW
    740i
    Skąd
    Łódź
    Tak mam. Jeśli chodzi o wtyczkę to dociskałem, kręciłem nią, wyginałem, żeby zobaczyć, czy może coś zacznie działać ale nic. Czy wtyczki można jakoś rozkręcić czy to wszystko jest na sztywno połączone?
    Wszyscy się mnie pytają po co kupiłem kolejną bmke? Oni tego nie zrozumieją bo żadnej nigdy nie mieli...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ArtiWPR
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    147
    BMW
    ALPINA B12 6.0 BMW 750i 740i 740d
    Skąd
    Pruszków
    Witam
    Odgrzeje temat.Mam te same objawy.Kupilem niedawno 740d i brak dźwięku ze zmieniarki.Sterowanie działa,zmienia płyty i utwory.Radio gra,kaseta tez tylko brak dźwięku ze zmieniarki.Okablowanie jest pełne.Zmieniarka bez problemu daje dźwięk w moim drugim aucie.W obu samochodach jest DSP. Chyba jest zmieniona navi na dużą i czytnik wiec może tu szukać przyczyny? Moze to miec jakis wplyw?Za bardzo nie wiem gdzie szukać? Jakis namiar na człowieka w Warszawie lub okolicy ktory to ogarnie? Z góry dziekuje

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    Born to be wild...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar winmediacenter
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    534
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Sulejowek
    Sprawdź czy wogóle masz kabelek koncentryczny łączący zmieniarkę ze wzmacniaczem DSP. Jest to przewód sygnału cyfrowego dlatego wszystko inne (radio i kaseciak) gra ponieważ jest podłączone analogowo.

    http://www.discountcarstereo.com/images/D/bmwdsp_.jpg
    Taka końcówka kabelka jest

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ArtiWPR
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    147
    BMW
    ALPINA B12 6.0 BMW 750i 740i 740d
    Skąd
    Pruszków
    Jest nowy bo stary byl przeciśnięty stelażem od wzmacniacza i podejrzewałem ze dlatego nie gra.Moze wzmacniacz uszkodzony? Niestety nie mam jak podmienić bo w drugim samochodzie jest inny.

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    Born to be wild...

Podobne wątki

  1. [audio/video] brak dźwięku, kończą mi się pomysły
    Przez Crom w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 21:02
  2. orginala navi a brak zmieniarki??
    Przez seba_235 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 21:14
  3. [audio] e38 brak dźwięku
    Przez marekzegarek w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-02-2012, 16:33
  4. [audio] Brak Dźwięku
    Przez Pietrek w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-07-2010, 13:07
  5. brak dźwięku ze zmieniarki
    Przez bryce w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 15:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •