Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71

Wątek: [ pozostale] Fotele E65 - ważne przy kupnie auta

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    ja nie mam grzanych foteli u siebie i troche sie tym martwie...az sie zdziwilem ze nie ma ale bylo okazja brac w dobrej cenie e65 to :what: wzialem.... :D ...a teraz jakos sie tym strasznie nie martwie...przynajmniej dzieci bede miec........a tak na powaznie to jak masz webasto to az tak strasznie nie jest zimno ;)
    Co Ty wypisujesz? Brak grzanych taboretów skórzanych w dodatku w E65 to tragedia i chyba tylko Marianno Italianno jest do tego zdolny żeby zamówić taki wynalazek.
    Takie rzeczy powinny być już na wyposażeniu standardowym skórzanych foteli w samochodach tej klasy jak i grzane koło kierownicy - też robi robotę i zalicza się do luksusu, a 7er to jest luksus.

  2. #42
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    tiger81,zgodze sie z toba ze powinnobyc w standardzie ale jaknie bylo to co???mam pisac do BMW dlaczego nie doposazyli tego autka w grzanie???szukalem troche autek jak chcialem kupic e65 i akurat daleki znajomy mial na sprzedaz wiec zdecydowalem sie kupic ,nie chcialem juz wybrzydzac bo jak juz ogladaelm z pelnym pakietem skor i el.foteli to cena byla poza moim zasiegiem...a tutaj naprawde dostalem dobre warunki finansowe od kolesia ;D ,a zreszta na alledrogowidzialem kpl.szarych foteli z boczkami i z pelnym Comfortem II za 4500zl...moze jeszcze spusci z ceny a jakbym jeszcze moje stare sprzedal to tak w sumie moze z 2500zl mnie by kosztowalo wiec.....
    ale zgodze sie ze grzanie i wentylacja w standardzie powinna byc i kropka :P :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #43
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez tiger81
    Aldik te co wkleiłeś zimą napewno będą zimne. Welur też marznie a w tym przypadku rozchodzi się prawdopodobnie o samochód z italii i foteli nawet nie zagrzejesz niczym innym jak własnymi 4 literamy
    welur zimą wcale niemarznie i jak siadasz to nieczuc takiego zimna jak na skorze, a tu wysmiewaja welury i piszczą jak niema grzania, a ja mam welur i grzanie ;)

  4. #44
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ..... a tu wysmiewaja welury i piszczą jak niema grzania, a ja mam welur i grzanie ;)
    Ja mam skóre i grzanie, a nie mam elekrycznych fikołków ;( (E38)
    Zgodzę sie jednak, że skóra w zimie gorzej się spisuje od weluru. Welur jest zwyczajnie lepszy! :P Na mrozie skóra potrafi zrobic sie sztywna i nieprzyjemnie zimna. Welur ma taką właściwość, że na mrozie stwaza wrażenie ciepła od samego wejścia do auta! :papa:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #45
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ja też uważam że welur w zimie jest przyjemniejszy dla tyłka niż skóra ... jednak planując E65 musze zwrócić uwagę żeby była skóra / wentylowane / podgrzewane / i webasto
    Pić trzeba ! Jeść można !

  6. #46
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    I przycisk do robienia l***

  7. #47
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    przycisk nie !! sam sięgam
    Pić trzeba ! Jeść można !

  8. #48
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    I przycisk do robienia l***
    bravo...

  9. #49
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    no zgodze sie jak bede kupowac F01 to sprawdze na 10000% czy wszystko jest :what:
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #50
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    no zgodze sie jak bede kupowac F01 to sprawdze na 10000% czy wszystko jest :what:
    Zboki! :P
    Grzane dupki, masaże i wibracje.. ;)
    Można sobie dogodzić :hah:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •