Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71

Wątek: [ pozostale] Fotele E65 - ważne przy kupnie auta

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez AdamBMW
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    w załączeniu mam mały czy duży ?
    Duży. :)
    Szczerze przyznam że nie spotkałem sie jeszcze w E65 z małym wyświetlaczem. Widziałem takie rzeczy w E60 i E90 gdzie występuje nowy typ Navi Business i professional, gdzie przy tym pierwszym jest mały wyświetlacz i czytnik DVD wraz z odtwarzaczem CD. W przypadku professional-a jest duzy wyświetlacz i niezależny czytnik DVD (widoczne w konsoli 2 otwory na płyty)

  2. #22
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Niby drobiazg ale później może okazać się , że to ważna sprawa.
    Co ważne za kilka lat kiedy będziemy chcieli sprzedać auto ... takie drobiazgi będą na wagę złota.
    bez przesady!!
    Dzisiaj każdy kto kupuje E38 nie zadowoli się golasem czy też pół dobrym wyposażeniem ... dlatego takie mniemanie o wadze złota :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Ja mam skore w aucie w super stanie.
    Oczywiscie ze za jakis czas nie bedzie nikt sie zabijal o wyposazenie, ale majac dwa auta obok siebie zawsze wybierze sie ten lepszy. Wiadomo - teraz Olej kupuje , a za jakis czas bedzie sprzedawal. Wyposazenie sie liczy. A czy to skora czy co innego - nie gra roli. To sie nazywa wypas :]
    Jest w Skoczowie gostek co za ok 300-500zł odnawia skóre (kpl plus boczki), widziałem 2 razy efekt jego pracy i wygląda jakby z fabryki wyjechala :)

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Niby drobiazg ale później może okazać się , że to ważna sprawa.
    Co ważne za kilka lat kiedy będziemy chcieli sprzedać auto ... takie drobiazgi będą na wagę złota.
    bez przesady!!
    Dzisiaj każdy kto kupuje E38 nie zadowoli się golasem czy też pół dobrym wyposażeniem ... dlatego takie mniemanie o wadze złota :)
    a ja jak szukam to szukam najlepszego auta (jezeli chodzi o stan) za najlepsze pieniadze, tak jak przebieg powienien byc ostatnim kryterium przy wyborze tak i wypas, oczywiscie bez klimy niekupie :D ale jak juz znajde ladny okaz to jak niebedzie przykladowo grzanego fotela czy uchwytu na kubek to nieznaczy ze go niekupie!!! niezwracam uwagi na takie rzeczy, przykladowo jak masz wiekszy schowek to co ci to daje??? albo intensywne mycie szyb?? czy to jest az takie niezbedne??? czy to tylko bajer? a moze kazdy facet to gadżeciaż?? :D

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Ja mam skore w aucie w super stanie.
    Oczywiscie ze za jakis czas nie bedzie nikt sie zabijal o wyposazenie, ale majac dwa auta obok siebie zawsze wybierze sie ten lepszy. Wiadomo - teraz Olej kupuje , a za jakis czas bedzie sprzedawal. Wyposazenie sie liczy. A czy to skora czy co innego - nie gra roli. To sie nazywa wypas :]
    Jest w Skoczowie gostek co za ok 300-500zł odnawia skóre (kpl plus boczki), widziałem 2 razy efekt jego pracy i wygląda jakby z fabryki wyjechala :)
    Daj namiar na tego gościa w Skoczowie.... może innym też się przyda skoro robi dobrze i w dobrej cenie... :]

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Problem w tym ze nie mam namiarów - moze źle napisałem ze znam, raczej kolega do niego jeździ jak coś ma do zrobienie, wiem tyle ze to podobno jakiś dom po prawej jadąc od Katowic przy zjeździe na droge szybkiego ruchu w strone Cieszyna :)

    Tiger a co napisałes o braku pojemnika na kubki z wyjątkiem jednego ? - jakiego jednego, jest coś o czym nie wiem :D :)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Z wyjątkiem jednego - tylko na jednym zdjęciu są uchwyty na kubki :)

  8. #28
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    to pierwsze zdjecie z fuuuulem na szarych skorach to jest to czego szukam...szare wnetrze jak dlamnie jest najladniejsze(kwestia gustu) ten braz tez ok ale czesto z niebieskadeska a czarne za ciemne :(
    no coz...szukam dalej..jamam tylko pamiecbez grzanych ,masazy i wentylacji....ale i tak wydajemi sie ze sa komfortowe....chociazdzisiaj siedzialem w fuuuulaku i kuurde jak ustawilem sobie te fotele to bajka.....i potem masazyk...heheheh...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice


    Zaskocze Was ale kurde podoba mi sie takie wnętrze - ma coś w sobie ... taki spokój, charmonie i poczucie hmm ciepła domowego :D

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Dobrze widzę, że to welurki? :D Swoją drogą nie wiem czy to nie lepsze od skóry :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •