Witam wszystkich.
Przechodząc do sedna tematu chce poinformować że we wrześniu bieżącego roku wstępuję z związek małżeński a co za tym idzie szukam auta które powiezie nas w ten wyjątkowy dzień do ślubu. Model który mnie interesuje to E38 w kolorze czarnym (co do koloru nie będę się upierał bo bardziej zależy mi na ogólnej prezencji niż na kolorze karoserii aczkolwiek od zawsze chciałem czarną) więc jeśli jesteś w posiadaniu 7er. w tym modelu i był byś zainteresowany spełnić życzenie pary młodej co do tego by zawieź nas tym autem do ślubu to myślę że możemy ustalać dalsze szczegóły... Jeśli nie jesteś właścicielem to może ktoś z Twoich znajomych lub rodziny bądź nawet sąsiad posiada E38 a wtedy proszę o kontakt. Przyda się dosłownie wszystko co może doprowadzić mnie do 7er. Jesteśmy parą która od lat jest związana z marką BMW i chcemy by ten model uświetnił naszą uroczystość. Miejscowość właściciela pojazdu jeśli chodzi o Wielkopolskę nie gra roli, koszta transportu jak i usługa będą stosownie wynagrodzone...

Drugą opcją na auto jest rzadziej już spotykany model E31 czyli 8er. ale wiadomo ze względu na sportową konstrukcje tego modelu istnieje tylko jedna możliwość czyli wypożyczenie całego auta za stosowna opłatą.

Proszę pisać w temacie lub na PW. Czekamy z waszej strony na odzew. Pozdrawiam ;)