Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Namiary

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych

    Namiary

    Witam wszystkich mam prośbe o namiary na kogoś kto przeczepie mi konkretnie na kommpie skrzynie silnik i całą elektronike na terenie wałbrzycha lub okoli poza tym czy jest mozliwość lekko podkręcić zmodować model e38 5.4L NO WIECIE CHIP TUNING KAGANIEC ITD.
    wszystkim za pomoc dziekuje :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    Ps: prosze nie polecać mi tylko (autospeedway) walim oraz (Stando) PSRAY koło wrocławia te firmy odpadają miałem z nimi do czynienia 2 LATA TEMU przy e34 poza tym ze kroją kase to jeszcze wszystkie rozumy pozjadali i walą w ch..ja każdego kto się nie zna .Zero skrupółów kasa kasa i jeszcze raz kasa a do bmw zero szacunku mają wielkie mniemanie o sobie takie odniosłem wrażenie po wizytach w tych firmach

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    auto shop legnicka52a wroclaw
    tel:607404374
    BMW !!!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    Dzięki za namiary jutro zadzwonie choc wolałbym gdzieś blirzej prosze o pomoc
    ps: mam pytanko czy skrzynia w moim 750 e38 95rok 5hp30 jest taka sama jak w 740i tam tez są skrzynie 5hp30 mozna je zamieniać ???

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MICRO_GAMES
    Ps: prosze nie polecać mi tylko (autospeedway) walim oraz (Stando) PSRAY koło wrocławia te firmy odpadają miałem z nimi do czynienia 2 LATA TEMU przy e34 poza tym ze kroją kase to jeszcze wszystkie rozumy pozjadali i walą w ch..ja każdego kto się nie zna .Zero skrupółów kasa kasa i jeszcze raz kasa a do bmw zero szacunku mają wielkie mniemanie o sobie takie odniosłem wrażenie po wizytach w tych firmach
    o Stado tyle sie naczytałem że aż teraz mi się ciśnienie dzwiga i ku..ica bierze ze takie "xxxx" mogą wogóle mieć klientów którzy albo są max naiwni/głupi wiec cholernie mi ich szkoda albo sam nie wiem ..

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych
    a czy wiadomo coś o chip tuningu v12 ???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •