Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Bmw 7 e38 728

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    5
    BMW
    BMW 7 E38 728
    Skąd
    Nowa Sól

    Bmw 7 e38 728

    Witam. Chciałbym kupić BMW 7 e38 728 w automacie. Nie znam się na autach ale akurat o tym marzę, mam w planach kupno jego aczkolwiek narazie zbieram wszelkie informacje na jej temat. Prosiłbym, żebym nie został tutaj skrytykowany bądź skreślony ze względu na to że się nie znam, a chcę takowe auto kupic. Zgłaszam się z prośbą wszystkich posiadaczy tego pięknego auta o pozytywne jak i negatywne oceny. Prosiłbym też o krótką piłkę.. Czy ja amator motoryzacji mógłbym bez problemu kupić i dbać o te BMW. Podzielcie się ze mną informacjami jakie posiadacie na ten temat, czy rzeczywiście jest tak trudno dla takiego Kowalskiego utrzymać BMW? Co sądzicie, żeby po kupnie od razu zgazować auto. Liczę, że znajdę tutaj pomoc, a nie krytykę.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mat88
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    843
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez mario5204 Zobacz posta
    Witam. Chciałbym kupić BMW 7 e38 728 w automacie. Nie znam się na autach ale akurat o tym marzę, mam w planach kupno jego aczkolwiek narazie zbieram wszelkie informacje na jej temat. Prosiłbym, żebym nie został tutaj skrytykowany bądź skreślony ze względu na to że się nie znam, a chcę takowe auto kupic. Zgłaszam się z prośbą wszystkich posiadaczy tego pięknego auta o pozytywne jak i negatywne oceny. Prosiłbym też o krótką piłkę.. Czy ja amator motoryzacji mógłbym bez problemu kupić i dbać o te BMW. Podzielcie się ze mną informacjami jakie posiadacie na ten temat, czy rzeczywiście jest tak trudno dla takiego Kowalskiego utrzymać BMW? Co sądzicie, żeby po kupnie od razu zgazować auto. Liczę, że znajdę tutaj pomoc, a nie krytykę.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
    jak dla przeciętniaka to trudno będzie Ci utrzymać, przynajmniej na sam początek... ciężko będzie Ci znaleźć zadbane. Ja polecam 728i po lifcie bo taki już mam od roku, co prawda po zakupie trzeba włożyć mnóstwo kasy i cierpliwości ale teraz wszystko się odpłaca to co zrobiłem na lepsze. minusem tego jest 2xVanos czyli system płynnej regulacji fazy rozrządu, przy 200 tyś przebiegu będziesz musiał wymienić uszczelniacze, najlepiej wraz z tulejkami. Jedno jest pewne że to auto jak i inne BMW nie wybacza żadnemu dusigroszowi ani zaniedbań, spróbuj coś ważnego odłożyć z braku kasy na później to będzie się mścić.

    Ogółem pisząc jestem zadowolony ze swojego 2.8 jest dość żwawe i elastyczne ma najmniej awaryjną skrzynię biegów ZF 5HP19 i do miasta warszawy nadaje się w zupełności :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jareczek256
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    461
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    złotoryja
    Witaj, ja z kolei mam autko przed liftem i też nie mogę narzekać. Fakt trochę gotówki już włożyłem ale użytkuję 7er również firmowo, kasy nie liczę ale poszło już sporo. Silnik jest rewelacja, bez awaryjny, mało pali moc wystarczająca choć może i czasem przydałoby się więcej. Generalnie polecam, wystarczy tylko dbać a radość z jazdy jest nie do opisania. Niestety jak kolego Mat88 piszę nie możesz oszczędzać, lepiej kupić dobrą używkę w oryginale niż najnowszą chińszczyznę.
    BMW - radość z jazdy!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    5
    BMW
    BMW 7 E38 728
    Skąd
    Nowa Sól
    posiadacie te auta w gazie panowie?

  5. #5
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Tak posiadamy w oparciu o STAG-a silnik bardzo dobrze toleruje lpg , nie licząc wymiany uszczelki pod pokrywą zaworów, interwał wymiany ok.90 tyś km.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    5
    BMW
    BMW 7 E38 728
    Skąd
    Nowa Sól
    Ktoś ma jeszcze coś do opisania tego modelu auta? (Pozytywy i negatywy)

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M :D

    728 najlepszy silnik w e38, mało pali, bezawaryjny, i wystarczająca moc
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    5
    BMW
    BMW 7 E38 728
    Skąd
    Nowa Sól
    nie bylo pytania
    Ostatnio edytowane przez mario5204 ; 15-07-2013 o 19:57

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Hej. Nie chcę być niegrzeczny ale zaczynasz przesadzać. Jesteś leniwy. Jak użyjesz opcji "SZUKAJ" to wszystko znajdziesz na temat tego auta,modelu i silnika. To forum jest lepsze niż encyklopedia. Ja miałem dwie i byłem mega zadowolony. Chłopaki Ci wyżej napisali ::728 najlepszy silnik w e38, mało pali, bezawaryjny, i wystarczająca moc ! Pzdr

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    To może ja napiszę tak:
    - kupiłem w grudniu 2012 - wydawało się że duża okazja (juz z instalacją gazową prins, przedlift 1998)
    - wsadziłem jakieś 16tys PLN - chociaż mogłem się ograniczyć do samych napraw, wtedy bym się zamknął w 5tys.

    Niestety, 7er to auto w którym lista mozliwych dodatków jest nieskończona. Kupujac 728 połowa z nich będzie skreślona na samym wstępie bo W OGÓLE nie występowała w tych wersjach silnikowych (co innego indyvidual ale też inna cena).
    My - faceci - z definicji jesteśmy gadżeciażami. Węc tak po krótce - jak ja widzę trzecią strefę klimy do kupienia to nie myślę dwa razy - kufa nie myślałem nawet raz zanim kliknąłem KUP TERAZ. Nie myślałem też kupując czujnik deszczu i inne gadżety.
    To nie jest samochód tylko druga żona/kobieta więc najpierw spytaj czy rodzinie taki układ odpowiada :)

Podobne wątki

  1. [e38] BMW 728 Radom
    Przez Misiek_525 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 19:45
  2. bmw e38 728 2000 rok automat poblem pomocy
    Przez wkryntek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-04-2012, 19:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •