Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80

Wątek: Witam czas marzenia spelniać czas na 8 er

  1. #71
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dray
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    184
    BMW
    Alpina B10 V8 + X5 4.6is + 320d
    Skąd
    Lodz
    Niestety tak jak pisałem wcześniej to nie mój samochód, ale miałem przyjemność uczestniczyć w jego zakupie -dwudniowe sprawdzanie :D
    Następnie wracałem tym samochodem jako kierowca do Polski, część zdjęć jest zrobiona już po rejestracji w kraju.

    Samochód od nowości przez 16 lat w jednych rękach (facet miał w garażu kilkanaście innych BMW, głównie Mki), przebieg 80,000km.
    W Polsce trafił w równie dobre ręce, użytkowany sporadycznie w sezonie letnim. Wątpię aby kiedykolwiek był na sprzedaż, ale też przypominam właścicielowi że gdyby o tym pomyślał to ma dać mi znać :D
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic5639_1.gif
    B10 V8 #282

  2. #72
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Piter30 Zobacz posta
    Na fotach wygląda na prawde super:-)P.S.Taaaakich aut juz dawno nie robią,i robić nigdy nie bedą.Z tym wiekszą frajda patrzy sie na takie egzemparze na ulicy.
    A za 20-30 lat nasze dzieciaki będą wzdychać jakim to wspaniałym i wyjątkowym klasykiem jest e65 ;)

  3. #73
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    CYT : Trochę dziwne że ktoś zrobił mody silnika lepsze niż Alpina, a doprowadził resztę do ruiny skoro musisz cały samochód lakierować i obszywać na nowo wnętrze. Zmierz sobie tą moc na innej hamowni.


    Moje e31 to jedna z 11 zakupionych w Polskim salonie i jedna z 5szt bez skóry w środku -temu tez poszła do tapicera.
    Lakier- podczas wymiany szyby zostal naruszony i pojawiła sie rdza i niestety ale dobre gradobicie tez zaliczyła.Powody,dla których jest lakierowana.
    Piszesz tez,że ty do swojej alpiny włozyleś juz tyle kasy a do e31 to byłby jeszcze wiekszy... tylko nie każdy wkłada 19'' Alpiny,nowki opony,itp.
    Fotki - tak jak pisalem końcem sierpnia. A to do kolegi,ktory zamierza się z zakupem e31- moze zabrzmi to dziwnie ale z zakupem samochodu (zwłaszcza unikatowego-nietuzinkowego) jest jak z "posiadaniem'' kobiety-wiesz,że bedą wydatki ale cieszysz się z tego,że ja masz prawda?? ;)W e31 wydatki bedą wyzsze
    większe niż w e32 czy w e38 ale radość z jazdy .... przekonaj sie sam. Życzę udanego zakupu :)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  4. #74
    Zaawansowany Użytkownik Awatar slowik871
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    226
    BMW
    Bmw E38 735iA,Bmw e39 530dTouring,BMW535DTouring
    Skąd
    Wiechowo
    Cytat Zamieszczone przez tiron Zobacz posta
    CYT : Trochę dziwne że ktoś zrobił mody silnika lepsze niż Alpina, a doprowadził resztę do ruiny skoro musisz cały samochód lakierować i obszywać na nowo wnętrze. Zmierz sobie tą moc na innej hamowni.


    Moje e31 to jedna z 11 zakupionych w Polskim salonie i jedna z 5szt bez skóry w środku -temu tez poszła do tapicera.
    Lakier- podczas wymiany szyby zostal naruszony i pojawiła sie rdza i niestety ale dobre gradobicie tez zaliczyła.Powody,dla których jest lakierowana.
    Piszesz tez,że ty do swojej alpiny włozyleś juz tyle kasy a do e31 to byłby jeszcze wiekszy... tylko nie każdy wkłada 19'' Alpiny,nowki opony,itp.
    Fotki - tak jak pisalem końcem sierpnia. A to do kolegi,ktory zamierza się z zakupem e31- moze zabrzmi to dziwnie ale z zakupem samochodu (zwłaszcza unikatowego-nietuzinkowego) jest jak z "posiadaniem'' kobiety-wiesz,że bedą wydatki ale cieszysz się z tego,że ja masz prawda?? ;)W e31 wydatki bedą wyzsze
    większe niż w e32 czy w e38 ale radość z jazdy .... przekonaj sie sam. Życzę udanego zakupu :)
    Tiron zazdroszczę Ci w pozytywnym słowa znaczeniu,8er to Matka,Żona i kochanka w jednym:D

  5. #75
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Cytat Zamieszczone przez matraks Zobacz posta
    A za 20-30 lat nasze dzieciaki będą wzdychać jakim to wspaniałym i wyjątkowym klasykiem jest e65 ;)
    Oj chyba niestety - nie. dwadzieścia lat temu nowe modele wychodziły chyba troszkę rzadziej. Teraz sypią się jak grzyby po deszczu i nikt juz nie pamięta nawet modeli sprzed 5ciu lat a co dopiero sprzed 20tu.
    Za to taka E38 za dwadzieścia lat :) ;)

  6. #76
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Zdzira 850I widzę ze jesteś maniakiem mocy i prędkości... masz prawo.. moje zdanie na temat porównywania osiągów tych "małych usportowionostuningowanych" kompaktowych Golfików czy trójek do 7eek r czy 850tek jest nie taktem...według mnie wręcz nie wypada 7er czy 850i szaleć po ulicach czy lotniskach..tym się jedzie dostojnie wolniutko aby każdy mógł się nacieszyc widokiem tych pięknych klasyków... a wieś niech szaleje i wykręca ile się da...niech nawet maja w tych 3kach po 500km, 7er z nigdy z nich nie zrobią... Ps.bicie rekordów prędkości przerabiałęm w wieku 14lat z poduszką pod tyłkiem w trabancie bez papierów po lasach..dziś wyznaję zasadę "wolniej jedeziesz dalej zajedziesz" może myslę jak dziadek ale to dlatego że srednio na dobę spędzam ok 9 godzin za kierą do 12000tyś. km na miesiąc.. no iz zbyt często oglądam "skutki"dużych prędkosci..

  7. #77
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Bmw jest autem do szybkiej jazdy . Zamykanie licznika to nie powinno być dla niego jakimś katowaniem tylko normalna jazda . Pamiętajmy ze w de nie ma ograniczeń na autostradach a i w polsce można przycisnąć.

  8. #78
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    wiktor nikt nie mówi o katowaniu czy dopieprzaniu non stop po prostu wyraziłem swoje zdanie że Ja chcąc mieć auto wyglądające prawie jak ferrari chciałbym, żeby jakos jechało i tyle i głupio bym się czuł gdyby byle badziew mógł mnie zrobić nie chodzi o fakt, że ścigałbym się non stop spod świateł z byle czym ale sam fakt że mam coś ala ferrari a byle co mnie leje mnie by sie nie podobał.

    Ale jeżeli komuś to lezy to czemu nie ja wyraziłem tylko swoje zdanie a nagonka się zrobiła na mnie bo 8er to auto do toczenia nie to jest gt czyli ładne coupe do syzbkiego pokonywania tras bulwarówka do Dodge Charger jak dla mnie ewentualnie 7er

  9. #79
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Zdzira 850I szanuję twoje zdanie..wyraziłęm tylko swoją opinię...kiedyś spacerowałęm po Manchatanie i do dziś pamiętam im szybsze czy droższe auto ruszało spod świateł tym wolniej z większą gracją...lubię patrzeć jak pękne limuzyny się dostojnie toczą...

  10. #80
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor82 Zobacz posta
    .kiedyś spacerowałęm po Manchatanie i do dziś pamiętam im szybsze czy droższe auto ruszało spod świateł tym wolniej z większą gracją...lubię patrzeć jak pękne limuzyny się dostojnie toczą...

    Bo nie chodzi o to by złapać króliczka ale by gonić go - można mieć i 1000 km pod noga a jechać powoli a można mieć 60 km i szaleć że silnik z ramy wyskakuje :disagree:

    ja zdecydowanie wole opcje jazdy dostojnej , poza tym taka 8er wcale nie jest wolna , może nie pociska ale na trasie czy z pod świateł mało kto cie wezmie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. [E38] Witam czas na E38.. :)
    Przez MatiMan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-08-2012, 13:36
  2. [E32] Powitać czas...
    Przez hollywood w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-02-2011, 12:34
  3. czas na zmiany
    Przez LISU77 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 05-06-2009, 06:26
  4. Czas na Nas
    Przez beba w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2007, 21:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •