Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: bateria magia!!!!!

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    bateria magia!!!!!

    panowie niewiem czy mi uwierzycie bo ja sam niewierze, mialem problem z bateria w laptopie, przy ogladaniu filmu trzymala mi 50min myslalem ze juz do wymiany, znalazlem w necie ze baterie litowo jonowa wystarczy wsadzic do zamrazarki na 1 dzien a pozniej na 1 dzien do lodowki i odzyskuje sie dawna sprawnosc, a wiec tak zrobilem, naladowalem na maxa i wsadzilem do zamrazarki pozniej do lodowki a w koncu do laptopa, o dziwo wyskoczylo mi ze jest naladowana w 100%!!!! wiec wlaczylem sobie zmiennikow i tak ogladam juz 3 odcinek!!!!! laptop dzial ponad 2 godziny!!!! system mowi ze batreia sprawnosc 0% a komp dalej dziala!!!!!! czekam az sie rozladuje aby naladowa znow na maxa, naprawde magia!!!!!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin

    Re: bateria magia!!!!!

    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    panowie niewiem czy mi uwierzycie bo ja sam niewierze, mialem problem z bateria w laptopie, przy ogladaniu filmu trzymala mi 50min myslalem ze juz do wymiany, znalazlem w necie ze baterie litowo jonowa wystarczy wsadzic do zamrazarki na 1 dzien a pozniej na 1 dzien do lodowki i odzyskuje sie dawna sprawnosc, a wiec tak zrobilem, naladowalem na maxa i wsadzilem do zamrazarki pozniej do lodowki a w koncu do laptopa, o dziwo wyskoczylo mi ze jest naladowana w 100%!!!! wiec wlaczylem sobie zmiennikow i tak ogladam juz 3 odcinek!!!!! laptop dzial ponad 2 godziny!!!! system mowi ze batreia sprawnosc 0% a komp dalej dziala!!!!!! czekam az sie rozladuje aby naladowa znow na maxa, naprawde magia!!!!!
    Kurde :what: Muszę zrobić tak z bateria ze swojego lapka :D (obecnie trzyma...5 - 7 minut 8/

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    A da rade ten numer z akumulatorem samochodowym :D:D:D:D:D

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    PC mi pada - co na to zaradzimy :>

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Hmm. A nie jest przypadkiem tak, że baterie w laptopie mają jakąś osobną pamięć, która po iluśsetnym ładowaniu "blokuje" całkowitą sprawność baterii. Wtedy konsument zasuwa do sklepu po nową i interes się kręci. Z zamrażaniem odtwarzaczy samochodowych i usuwaniem w ten sposób kodu czasami działa, więc czemu by nie spróbować z bateriami w lapkach..? :D

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    3 min temu bateria pala, czas operacyjny 2godz 32min do wczesniejszych 50-55min chyba dobry wynik? niewiem jak to dziala i ile dziala ale dziala, w opisie bylo ze w baterii podobno osadza sie wilgoc, zawijamy baterie w gazete, pozniej w torebke foliową szczelnie a w koncu w zamrazarke, no i tak zrobilem, teraz laduje na maxa i ponowny test, jak znowu wyjdzie ponad 2 godziny to juz sam niewiem o co chodzi, :o

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Mój szwagier informatyk napisał mi tylko na gg - "niech dalej sie tak bawi aż mu wybuchnie" :D

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Gasper
    Hmm. A nie jest przypadkiem tak, że baterie w laptopie mają jakąś osobną pamięć, która po iluśsetnym ładowaniu "blokuje" całkowitą sprawność baterii. Wtedy konsument zasuwa do sklepu po nową i interes się kręci. Z zamrażaniem odtwarzaczy samochodowych i usuwaniem w ten sposób kodu czasami działa, więc czemu by nie spróbować z bateriami w lapkach..? :D
    baterie w notebookach sa zabezpieczone przed przeladowaniem i maja liczniki ladowan

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    aha zapomnialem dodac ze komp wskoczyl w stan wstrzymania ze wzgledu na rozladowa na baterie, pozniej wlaczylem go ponowienie i tak na 0% trzymal ponad 40 min az do wylaczenia, wczesniej po 5min wszystko gaslo

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ciekawe, ale chyba nie bede probował na swoim Lapku.. :/ Ma dopiero pół roku :o
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •