Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Czym skleic zbiorniczek wyrównawczy?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia

    Czym skleic zbiorniczek wyrównawczy?

    Panowie czym go skleić? wiem że lepiej kupic nowy i tak zrobiłem ale zanim dotarł do mnie(Irlandii) zdażyli go uszkodzić i jest urwana ta górna rurka i tego raczej juz nie skleje bo nie bedzie to trzymać,ale stary stary zbiorniczek który mam jeszcze na chłodnicy chyba da sie skleic bo ma pekniecie tak po środku zbiorniczka tylko nie wiem czym najlepeij czy poxylina bedzie trzymac?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    co do kleju to polecam ci ten mam go i jest naprawdę dobry do napraw mocny jak diabli
    http://www.allegro.pl/item458600564_...ej_swiata.html

  3. #3
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Ten sam klej mamy po 26zł na Hurtowni to spoiwo, które jest twarde jak stal, ale czy pomoże? Raczej biorą go klienci do części metalowych !

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Powiem tak że .... mnie zbiorniczek pękł w 2 samochodach i wgre wchodziła tylko wymiana na nowe/sprawne(nie pęknięte) w zbiorniczku jest duże ciśnienie i nie chodzi tu o rodzaj spoiwa czy się sklei tylko o same ciśnienie które ponownie może rozerwać zbiorniczek w tym samym miejscu... mnie mechanik tylko się uśmiechnął na taki pomysł ale to było z 5 lat temu...możliwe że dziś już są jakieś patenty.... ale ja polecam poszukać sprawnej używki lub nowego.

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez erni782
    Powiem tak że .... mnie zbiorniczek pękł w 2 samochodach i wgre wchodziła tylko wymiana na nowe/sprawne(nie pęknięte) w zbiorniczku jest duże ciśnienie i nie chodzi tu o rodzaj spoiwa czy się sklei tylko o same ciśnienie które ponownie może rozerwać zbiorniczek w tym samym miejscu... mnie mechanik tylko się uśmiechnął na taki pomysł ale to było z 5 lat temu...możliwe że dziś już są jakieś patenty.... ale ja polecam poszukać sprawnej używki lub nowego.
    Popieram :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna

    spawanie

    Witam!
    Moim zdaniem tylko pospawaj tam gdzie spawaja zderzaki itp.
    oni maja takie samo tworzywo i zrobia to tak,ze bedzie trzymalo jak oryginal!!

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Re: spawanie

    Cytat Zamieszczone przez grabol
    Witam!
    Moim zdaniem tylko pospawaj tam gdzie spawaja zderzaki itp.
    oni maja takie samo tworzywo i zrobia to tak,ze bedzie trzymalo jak oryginal!!
    Tak mozna robic ze zbiorniczkiem spryskiwacza, ale nie z wyrownawczym! Spawanie spaja tylko z zewnatrz, a cisnienie jest wewnatrz. To tak jakby kleic opone od strony bieznika ;)
    Fabryczne spoiny jesli wogole sa to sa wykonywane przy pomocy ultradzwieków.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #8
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja dodam tylko żebyś kupował TYLKO oryginał. Ja połakomiłem się na zamiennik i wytrzymał jakieś 8 miesięcy i pękł. Oryginał to chyba 150zł
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    kiedys w wozku widlowym probowalem skleic zbiornik, chyba z 10 razy roznymi sposobami, tylko wymiana na nowy!!!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Wiedziałem że to raczej niezda egzaminu i ni eebedzie trzymac ale spróbowałem,teraz musze szukać zbiorniczka tylko troche czas mnie ogranicza bo do wieczora robie,a drugiego z Polski nie bede zamawiał bo znowu przyjdzie uszkodzony,ale musze to załatwić jak najszybciej bo na płyn nie zarobie,bo wody raczej nie moge dolewać co?po przejechaniu zaledwie 50 km musze dolac praktycznie to co jest w zbiorniczku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •