Witam wrzuciłem do E32 tył kanape w prądzie z E38 wszystkie funkcje mi działają prócz pompowania mianowicie plecy da się napompować lecz nie da się już upuścić powietrza jedyne przyłącza jakie są to jedno do silnika pompki i po dwie kostki do sterowania przepływem powietrza przy zaworach pneumatycznych, zauważyłem że nie zależnie czy pompuje się w wężyk od oparcia koloru czerwonego czy niebieskiego to drugi odpięty zachowuje się jak by posiadał zawór zwrotny,
napompuje czerwony po odpięciu czerwonego nim zlatuje powietrze po napompowaniu niebieskiego zlatuje niebieskim po odpięciu wężyka,
zauważyłem taką ewentualność że wężyk zasilający powietrze w moim przypadku jest to czerwony chyba po stronie kierowcy a niebieski po pasażera to dzieje się tak że na wężyku przeciwnym niż zasilający da się dmuchnąć jeżeli naciśnie się guzik do upuszczania na kanapie, no ale jak mówiłem jeśli pompuje w czerwony to niebieskim powietrze nie wylatuje,

Gdzie szukać? może czegoś jeszcze nie podpiąłem próbowałem różnych konfiguracji wężyków i różnych kombinacji wtyczek (2) na zaworkach sterujących. może gdzieś jeszcze idzie wtyczka? ale z oparcia wychodzi mi jedynie dwa wężyki czerwony i niebieski oraz dwie wtyczki jedna malutka druga większa i do zaworków jedna wtyczka na stronę, prawą i druga na lewą, na początku pompka mi nie pompowała ale okazało się że nie były podpięte sterowania na zaworach teoretycznie już działa wszystko no ale właśnie nie mogę upuścić powietrza z poduszki w plecach. ( zaworki cykają lecz powietrze nie schodzi)