Witam! Jak pisałem w dziale "Przedstaw się" poszukuję e38. Chcę, aby była wyposażona w navi oraz chciałbym zrobić upgrade do mk IV. W zależności co by było (I lub II - wynika to z roczników jakich szukam) potrzebuję mkIV i ewentualnie VM (jeśli byłaby I). Monitora wymieniał nie będę, zostanę przy 4:3. Tutaj mam kilka pytań
1. Czytnik mkIV (ten DVD) jest tylko do nawigacji? Czy też czyta inne płyty DVD i umożliwia wyświetlanie np filmów na monitorze w samochodzie? Jeśli nie ma takiej możliwości, to co jest mi potrzebne żeby taką możliwośći mieć?
2. Jak wygląda tu sprawa radia? Jest na forum pdf, gdzie opisano, co jest potrzebne przy przejściu z czego na co, ale czy radio z mkI lub II będzie działało bez problemów z IV przy pozostawieniu monitora 4:3?
3. I wreszcie... oglądając auta zaobserwowałem, że jeśli 38 jest wyposażone w navi (to małe), nie zawsze wspomina się o CD. Czy to oznacza, że nie zawsze radio było wyposażone w CD (przy navi), czy po prostu nie było o tym wspomniane?

P.S. Używałem opcji "Szukaj", ale nie znalazłem (przynajmniej jednoznacznej) odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów