Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Steorotypy o kierowcach BMW ;)

  1. #1
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI

    Steorotypy o kierowcach BMW ;)

    XXX ZABRANIAM ROZPOWSZECHNIANIA WSZELKICH MOICH INSTRUKCJI I PORAD w ZWIAZKU Z POSTAWA ADMINISTRACJI WOBEC OSOB MI BLISKICH!!
    Ostatnio edytowane przez radoshb ; 24-12-2010 o 18:15 Powód: XXX ZABRANIAM ROZPOWSZECHNIANIA WSZELKICH MOICH INSTRUKCJI I PORAD w ZWIAZKU Z POSTAWA ADMINISTRACJI WOBEC OSOB MI BLISKICH!!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Ech, radoshb - nie szkoda Ci czasu na czytanie takich bredni...? ;)

    W sieci roi się od rozmaitego bełkotu - a im bardziej serwis "ogólny" (np. onet.pl, o2.pl) - tym więcej informacyjnego smiecia.

    A same stereotypy? stare jak świat, wynikają chyba głównie z niewiedzy. Np. ci kolesie z Forum Wielunia sądzą że każde BMW to jakieś zajeżdżone E30 (inne nie są w cenach o których mówią). Z reguły na forum każdej grupy ludzie mało wiedzą o innych grupach - bywając to tu to tam, ciągle to widzę... U nas też by się znalazło :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ale przyznasz.. Foteczki bajka! :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    zwykły burak z fantazją i tyle tematu ... nie takie bzdury już wypisywali ...

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    To chyba kwintesencja tego fotum .....


    bob_mistrz - ta bawarka ze zdjęcia to Twoje cudo?

    Stereotypy stereotypami ale kiedyś jak jechałem do Wrocka młody człowiek jadący BMW zaczął mnie wyprzedzać i niestety będąc na równi ze mną okazało się, że nie zdąży gdyż z naprzeciwka wyskoczyło autko. Więc kierowca nie wiele myśląc zaczął trąbić na mnie i pokazywać dziwne gesty abym zwolnił i go przepuścił. Ludzie to mają fantazje



    Ciekawe kiedy ów kierowiec zauważył auto i jak długo jechali tak razem,skoro wyskoczyło auto ....... ;D ;D ;D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL
    Wracając z Wrocławia w sobotę wieczorem do domu (kraina WWL :D ) właśnie przed Wieluniem zobaczyłem po lewej stronie budynek w polu i mnóstwo samochodów na parkingu !!! Pytam więc przez CB co to za miejsce i o co kaman ;D ;D !!!! W odpowiedzi usłyszałem kilku nieżle już narąbanych " tubylców " że disco i że zajefajnie i że zamierzają się jeszcze bardziej nawalić bo są właśnie po wypłacie !!! :D Ogólnie wesoło ale może dlatego na "tapetę" poszedł Wieluń !!!! ;D
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A ja to mam podstawowe 2 punkty:
    1) gościu dał swoje zdjęcie pod nickiem, a z niego widać że to raczej pół-inteligent lub jeszcze niższa klasa społeczna, więc prosty wniosek - nie był w stanie takich refleksji sam wysmarować.

    2) dowód do pkt. 1 - kawał temu ten tekst widziałem bodajże na interii, z podkreśleniem że jest to humorystyczne widzenie posiadaczy bmw, czy jakoś podobnie sformułowane,
    więc se gościu przekopiował i gra cwaniaka.

    ale widać są tam inteligentni ludzie i takowy admin dał mu pstyczka w nos {pewnie jedno ostrzeżenie za obraze bmw, a drugie za plagiat}
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •