Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: czy znacie kogoś kto mógłby wykonać taką usługę

  1. #1
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    czy znacie kogoś kto mógłby wykonać taką usługę

    Hej chłopaki, nie ukrywam, że liczę na was w tej kwesti.

    Otóż od jakiegoś czasu się zastanawiałem, czy wymieniać głowice u siebie, czy wyjmować silnik i skrzynię do tego celu i uszczelnić wszystko co się da na stole, silnik i skrzynię umyć i do tematu długo nie wracać.

    Ponieważ wybrałem opcję numer dwa, chciałem zapytać, czy znacie kogoś kto w moim towarzystie oczywiście podjąłby się takiego wyzwania za normalne pieniądze, oczywiście nie małe.

    Głowice zrobione czekają, wszystkie uszczelki i pierdoły mieć będę.

    Niestety mój mechanik BMW się nie podejmuje, ze względu na ogrom pracy jaki ma, ofertę Radka z kliniki BMW wstępnie znam, jest powalająca.

    Raszyn odpada.

    Skończyły mi się zatem pomysły i znajomości.

    Najlepiej jakby to było w okolicach centralnej Polski, ale jeżeli ktoś mnie przekona, że warto podjechać dalej to chętnie skorzystam.

    Oczywiśćie chodzi o M70.

    Termin do uzgodnienia, ponieważ w sierpniu się przeprowadzam, zatem najlepiej jakoś na jesieni.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 02-07-2013 o 09:23
    pozdrawiam Bartek

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Rozumiem że masz wyjęty silnik i masz części które chcesz wymienić interesuje Cię montaż głowic uszczelnienie silnika i wymiana kilku pierdół plus np szkiełkowanie aluminium i proszek na bloku?

    Między innymi zrobienie silnika na gotowo żeby był z nim spokój na długo.


    Ttrol ograrnięcie tego motoru na gotowo ze złożeniem głowic bo zazwyczaj z zakładu nie składają, plus regulacja luzu itp.

    Jeśli chcesz ogarnąć motor sam bez auta a potem go wsadzić u ciebie to mogę ci polecić warsztat kolegi spytam go jeszcze, i ja też mogę przy tym być drogi nie jest a naprawdę jest to fabryczna robota jak ja to mówię na pięknie wykonaną prace.

    Starachowice woj. Świętokrzyskie u nas zrobi się wiele szkiełkowanie piaskowanie malowanie proszkowe wszystko za małe pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 02-07-2013 o 22:58

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Wykonawca niech nie zapomni o pieczołowitym wypiaskowaniu i proszkowym malowaniu kolektorów ssących w tym M70, wspaniały zabieg, sprawdzony już przez wielu :D
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    hehe szczególnie przy łączeniu króćców ;)

    Chodziło mi raczej o szkiełkowanie kolektora i proszek na blok, albo sodowanie alu żeby wyglądało świeżo M30 zafunduje teraz już kosmetyke na finał

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Sprawa wygląda tak, że głowice mam zrobione na gotowo. Części też będą wszystkie, chyba, że o czymś zapomnę.

    Silnik jest w aucie oczywiście i normalnie jeździ, chodzi mi o operację gdzie na dwa, trzy dni biorę urlop i można wszystko od początku do końca ogarnąć, gdzie wszystko będzie wcześniej przygotowane.

    Jeśli chodzi o wykańczanie silnika i skrzyni wystarczy mi tylko porządne mycie.

    Cały czas czekam na jakieś info o mechanikach.
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Mechanikiem, który jeszcze kilka lat temu cieszył się dobrą opinią jest Krzysztof Seweryn. Moi znajomi robili u niego auta i byli zadowoleni. Człowiek ma warsztat na Targówku, wiem że kiedyś pracował u Fusa. Ja nie mogę nic o nim powiedzieć, bo nigdy u niego nie byłem, ale możesz zadzwonić i zapytać. Nie wiem jak z jakością, czy ciągle jest dobrze jak kiedyś.

    Krzysztof Seweryn ul. Żyzna 5 tel. 606 536 527

    Co do Radka to nie jest tajemnicą, że on nienawidzi M70 i dlatego tak sobie liczy. Woli w tym czasie zrobić kilka rozrządów/Vanosów w M62. Na robotę nie narzeka patrząc na to ile aut stoi u niego na placu i jakie są terminy i może sobie na to pozwolić.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Rafał Migus Serwis Auto-DOR telefon: 667-211-369 kiedy ja jeszcze pływałem w jajkach on już naprawiał 735 moje dwie też robił zanim ja ogarnąłem wiedzę,

    Ale wiadomo że najlepiej pasuje w twojej bliskiej okolicy żeby w razie co zostawić E32 i wrócić niedługo do domu po czym na drugi dzień znów działać. Ale w razie nie znalezienia koło siebie jakieś dobre pozycje będą.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-04-2013, 11:20
  2. Bydgoszcz potrzeba mi kogoś kto tam mieszka?
    Przez avecezarave w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-02-2012, 14:32
  3. Prośba do kogoś kto ma dostęp do TIS-a
    Przez michal_5000 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 10:33
  4. Czy jest na forum Ktoś z Gdańska kto mógłby obejrzeć auto?
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-07-2009, 14:38
  5. Czy ktoś mógłby zobaczyć tę E38?
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 16:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •