Witam mam problem ze swoją bunią 735 1992r.
Jeden dzień stała co raczej nie ma wpływu, na następny dzień po odpaleniu wszytsko było wmiarę normalnie, podczas jazdy zauważyłem że auto ciężko się zbiera do 2 tys obrotów a po przełączeniu na gaz szczelił ( I generacja gazu ) i zgasł. Odpaliłem na benzynie przejechałem na cpn, zgasiłem zatankowałem po odpaleniu przejechałem bez dodawania gazu parę metrów na parking po dodaniu gazu nie wkręcała się na obroty i nie chciała jechać. Podczas postoju wchodziła na obroty normalnie przy przełączeniu na D nie chciała jechać. Przełączyłem na gaz prz3 3 tys obrotów szczeliło jak nigdy bardzo głośno. Po odpaleniu kulała jakby nie chodziła na wszystkie gary po podaniu gazu jakby chciała chodzić pracowała równiej. Podmieniałem przepływke oraz zdemontowałem pokrywę żeby sprawdzić czy łańcuch jest napięty- jest. Sprawdzałem kopułkę bo niebyła dopasowana, przeczyszczone bolczyki które tam się znajdują nie wiem jak się to fachowo nazywa jakby trochę lepiej chodzi ale nawet na P nie chce wkręcać się na obroty.
Proszę o podpowiedzi co mogło się stać być może ktoś miał podobny problem