Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Norweski idiota za kierownicą

  1. #31
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Wrzuciłem ten link bo się zgadzam z tym gościem.
    Po pierwsze - gośc nie ogarnął samochodu- zdarza się. To nie jest Fiat 126p i nawet wytrawnemu kierowcymoże się zdarzyć wpadka. Ja wiem, że 99% Polaków to mistrzowie kierownicy i te 99% kierowców wyszłoby z tego poslizgu trzymając jeszcze komórkę w drugiej ręcę. Ale ja zaliczam się do tego 1% kierowców, którzy czasem błędy popełniają.

    Druga sprawa to zabezpieczenie trasy, a raczej jej brak. Droga była idealna na taki pokaz- wysokie wały gdzie można było smiało ludzi postawić. Ale wiadomo, że najlepeij stanąć na krawężniku bo lepsze fotki na facebooku wychodzą.

    Trzecia rzecz to świadomośc ludzi. Trzeba mieć trochę wyobraźni i nie pchać się do samej drogi. Wiadomo było, że te auta nie będą jeździć 30km/h bo nie po to te tłumy ludzi przyszły na ten pokaz. Każdy dawał w palnik bo tego oczekiwała publiczność. Jeśli był ktoś na Zlocie to pewnie też widział, że naewt na głupim lotnisku kilu osobom prawa noga ciążyła :D

    Dlatego według mnie kierowca nieogarnął ale największą odpowiedzialnością obarczyłbym organizatora. Uczestnik takiej imprezy nie ma się zastnawiać co będzie gdy coś mi nie wyjdzie .... to ma przewidzieć organizator i ustawic ludzi tak, żeby to ryzyko zminimalizować.
    To nie była prywatna ustawka kilku osób tylko zgłoszona impreza....
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    dzisiaj w radio mówili, że zostaną mu postawione zarzuty, jeden z nich (a jeszcze to sprawdzają) czy przekroczył dozwoloną prędkość :)

  3. #33
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    @Evan zgadzam się z kilkoma rzeczami z Tobą
    - że popełniasz błędy czasami
    - że większość polaków to mistrzowie szos

    ale porównie lotniska z tym pokazem jest nietrafione.
    Fundamentalnie należy stwierdzić, że regulamin określał poruszanie się aut z ograniczeniem prędkości zgodnie z ustawionymi znakami pionowymi i poziomymi oraz przepisami o ruchu drogowym i to zostało złamane.

    Inaczej jest w przypadku rajdów, które w oparciu o zezwolenia znoszą obowiązek stosowania się do przepisów ruchu drogowego.

  4. #34
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez EVAN Zobacz posta
    Wrzuciłem ten link bo się zgadzam z tym gościem.
    Po pierwsze - gośc nie ogarnął samochodu- zdarza się. To nie jest Fiat 126p i nawet wytrawnemu kierowcymoże się zdarzyć wpadka. Ja wiem, że 99% Polaków to mistrzowie kierownicy i te 99% kierowców wyszłoby z tego poslizgu trzymając jeszcze komórkę w drugiej ręcę. Ale ja zaliczam się do tego 1% kierowców, którzy czasem błędy popełniają.

    Druga sprawa to zabezpieczenie trasy, a raczej jej brak. Droga była idealna na taki pokaz- wysokie wały gdzie można było smiało ludzi postawić. Ale wiadomo, że najlepeij stanąć na krawężniku bo lepsze fotki na facebooku wychodzą.

    Trzecia rzecz to świadomośc ludzi. Trzeba mieć trochę wyobraźni i nie pchać się do samej drogi. Wiadomo było, że te auta nie będą jeździć 30km/h bo nie po to te tłumy ludzi przyszły na ten pokaz. Każdy dawał w palnik bo tego oczekiwała publiczność. Jeśli był ktoś na Zlocie to pewnie też widział, że naewt na głupim lotnisku kilu osobom prawa noga ciążyła :D

    Dlatego według mnie kierowca nieogarnął ale największą odpowiedzialnością obarczyłbym organizatora. Uczestnik takiej imprezy nie ma się zastnawiać co będzie gdy coś mi nie wyjdzie .... to ma przewidzieć organizator i ustawic ludzi tak, żeby to ryzyko zminimalizować.
    To nie była prywatna ustawka kilku osób tylko zgłoszona impreza....

    czyli myślisz tak jak ja
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #35
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    porównie lotniska z tym pokazem jest nietrafione..
    Nie porównywałem tego Pawełku.... lotnisko to był przykład cięzkiej nogi , a nie organizacji imprezy.
    To jest nadinterpretacja :)
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta

    Fundamentalnie należy stwierdzić, że regulamin określał poruszanie się aut z ograniczeniem prędkości zgodnie z ustawionymi znakami pionowymi i poziomymi oraz przepisami o ruchu drogowym i to zostało złamane.

    Inaczej jest w przypadku rajdów, które w oparciu o zezwolenia znoszą obowiązek stosowania się do przepisów ruchu drogowego.
    Oczywiście, że tak i tego nie neguję. Ale tak jak pisałem trzeba mieć też trochę wyobraźni i wiedzieć, że nikt 50km/h nie będzie tam jeździł.
    Ta impreza ma już chyba 7 lat i zaczynała się na torze Poznań jako impreza zamknięta...organizatorom to było jednak za mało i chcieli zrobić polski Gumball....
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    to auto kiedyś prawie "zabiło" Stiga;)!!

Podobne wątki

  1. [ zawieszenie] Przy hamowaniu trzęsie kierownicą
    Przez Kempes w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 31-10-2016, 07:25
  2. Polka za kierownicą wielkiego zestawu
    Przez Hermesso w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 18:21
  3. Idiota z E36
    Przez prezE32s w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-09-2012, 12:15
  4. e65 z dość ciekawą kierownicą
    Przez DoDominik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-09-2010, 08:18
  5. Idiota w BMW
    Przez olejus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 20-12-2007, 08:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •