Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [E38] Boczki skórzane airbag

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze

    [E38] Boczki skórzane airbag

    Witam,

    Mam pytanie bo nie znajduję odpowiedzi a przeglądam sobie oferty i planuję kupić skórzaną tapicerkę drzwi. Jedyne co mnie martwi, to że nie znajduję na nich napisu AIRBAG. Pytanie do posiadaczy - czy tego napisu po prostu nie ma czy wychodziły wersje bez poduszek w drzwiach i mam szukać takiej z napisem ?

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Napis jest jak jest poduszka ,ale element z napisem da sie wymienić :) jak cos to mam takie coś :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Ale co masz ? Całe boczki z 750 w skórce ?
    A nie jest tak że te boczki mają ciut inną budowę jeśli są przygotowane pod poduchy ?

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Boczki pod poduszki i bez maja taka sama budowę.
    Elvisowi chodzi o to, ze można skórzany element boczka wymienić (jest to wymienny element)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Nie do końca się zgodzę z Wami, z tego co widziałem u siebie to boczek bez poduchy, nie ma wyjmowanego tego kawałka od poduchy. - wiem masło maślane ale mam nadzieję że zrozumiałe.
    Bezpoduchowy boczek nie jest rozbieralny. Poduchowy jest rozbieralny ponieważ jak poducha wybucha to wyskakuje właśnie ten kawałek z napisem airbag :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    To wiem właśnie że poducha powinna mieć zaślepkę a nie działać na zasadzie rozsadzania drewna bo odłamki mogą narobić niezłego bigosu. Teraz pytanie właśnie czy w ogóle były wersje e38 bez poduch drzwiowych przednich ? Bo mam wrażenie że nie i to by mi pozwoliło kupić pierwsze lepsze boczki z 750 skó¶zane. Jeśli jednak były wersje bez poduszek to w takim razie te boczki z 750 też pewnie powinny mieć napis airbag.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRIK
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    126
    BMW
    e38 tds & E65 745i
    Skąd
    KOSZALIN
    kolego były wersje bez poduch ja właśnie tak się zrobiłem nie popatrzyłem kupiłem boczki do przodu chce zakładać a tu zong patrze a niema oznaczeń no i tej wypustki na poduche :( także lepiej szukaj z widocznymi napisami

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    W swoich terazniejszych boczkach masz wykończenie skórzane pod poduchy?Jeśli tak to mozesz je w całości wsadzić do boczków które nie miały poduszek.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Mam skórzany boczek od e38 750 piękny bananowy bez napisu i bez wyjmowanej poduszki :)
    Zrobić zdjęcie ?

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Kolego BRIK - o taką odpowiedź mi chodziło. A teraz czy możesz potwierdzić słowa GRABOL ? Da się przełożyć ten element ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •