Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Przełącza sam z LPG na Benzol

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    moze tak bys tez jesli masz zapowietrzony uklad,identyczne objawy wtedy wystepuja,jak podlaczysz instalacje pod kompa jesli masz mozliwosc to sprawdz temp reduktora i gazu, albo po prostu sprawdz czy jest odpowietrzony;)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Maniakowy a czemu chcesz wymienić pompe wody po nowym roku skoro nie ma żadnych objawów? :) Co do objawów padania pompy to u mnie są takie że rozbryzguje płyn chłodniczy po wszystkich wężach, bloku silnika- wszystko mokre i widoczne gołym okiem. A nawet gdybyś nie zaglądał to i tak czuć specyficzny zapach wypalanego płynu- no bo jak pryska na rozgrzany blok to się wypala :) Jeśli nic Ci sie nie dzieje z autem, nie ma wycieków, nie przegrzewa się to nie widze powodu aby wymieniać pompę.

    Sebek motor mam V8 4.0 czyli silnik M60. Instalacja gazowa to sekwencja Stako ale mysle że Radoshb miał rację- dolałem płynu i już nie przełącza. Swoją droga...Ile może kosztowac nowa pompa wody ? Bo widze że na allegro sa ale wszystkie używane a takiej nie chcę...Pozdro!

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    :viva: :viva: :viva: :viva:


    Ciesze sie, ze Ci pomoglem!! ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Ja tym bardziej bo zaczeło mnie to już irytować. No i wizja jazdy na benzynie przy dzisiejszych zarobkach...hehe :)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    heheh chce wymienic.. bo takie elementy sie raczej co jakis czas wymienia:P a dopuscic do takich objawow, zeby mi wszedzie plyn latal to nie chce :)

    swoja droga tez ubywa mi plynu:P ale zabardzo nie wiem gdzie.. bo nie sa to az tak duze ilosci;)

  6. #16
    Nowa pompa wody do M60 kosztuje w ASO 400 PLN.
    Warto od razu dokupic uszczelke za 5 PLN-ow ;D
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Aha,czyli w hurtowni bedę miał za jakieś 250 zł :) Jak dobrze mieć dostep do towaru z pierwszych rak :) No może nie pierwszych ale po takich cenach jak zakupują do sklepów czyli bez sklepowej marży.

    Maniakowy zapewniam że taki wyciek z pompy nie jest groźny. Jest raczej uciązliwy bo trzeba kontrolować poziom płynu i dolewac co jakiś czas no a to tez się wiąże z kosztami bo wody przeciez nie wleję. Trzeba wymieniac jak najszybciej. Jesli nie zauważasz u siebie żadnych wycieków, auto nie zostawia Ci żadnych plam to być może płyn dostaje się do komory spalania i leci sobie z dymem?

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    mi ciekło przy wężu no to wymieniłem wąż i opaski, potem ciekło mi z jak mi się wydawało pompy, ale co się poźniej okazało to nie była pompa a taki plasik obok i przez niego uciekał mi płyn aż miło codzienna dolewka około litra, zamówiłem części w aso wąż chyba 45zł, ten plastik koło 65zł obydwie części nie były produkowane w zamienniku. Btw. czekałem na części tydzień ;/ zlożyłem do kupy i teraz wszystko śmiga jak trzeba :)

    zaczeło się od przełączania na z gazu na benzynę, potem zniknęło ogrzewanie dlatego zainteresowałem się tym problemem.
    e32 v8 manual

  9. #19
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Mi spadl wezyk nr 5 pod pompa i bez zdjecia visco, a chociazby samego smigla, dokrecenie obejmy jest praktycznie niemozliwe. :)



    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  10. #20
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Przyłączam sie do tematu: jeśli chodzi o pompy wody to do
    2,8i (Maniakowy) 80zł
    a
    4,0i (Indyvidual23) 185zł
    mogę załatwić ! To się nazywa pierwsza ręka !

    Jeśli chcecie pompy jakiejś określonej Firmy to piszcie na PW poszukam i odpisze
    Pracuje w Hurtowni !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •