Witam,
Mam taki problem ktorego wczesniej nie bardzo zauwazalem a zwrocilem uwage dopiero jak jedzilem autem kolegi.
Gdy odpalam auto nie pali jak to sie mowi na dotyk, musi przekrecic pare razy rozrusznikiem i dopiero odpala. Ma tak od samego poczatku jak tylko je mam. ogladalem trzy piatkiu z tym motorem i pala na tyk... a moja jak stara sierra. Czasem jest tak ze kreci jak wsciekla ale tak z 3 razy obroci i dopiero za 4 odpali cczasem ma jakby ciezko krecic ale odpali za 2 albo 3 obrotem. Wydaje mi sie ze zimna pali lepiej.
Myslalem ze to przez sterownik swiec zarowych i stwierdzilem ze nie czekam jednak do zimy jak planowalem tylko podjechalem do BMW i kupilem. Dzisiaj zalozylem sterownik dodatkowo wyczyscilem kolektor i slynne klapki, zawor EGR oraz ten elektrozaworek od EGRu. Calosc zlozona z nowymi uszczelkami.
Niestety dalej nie pali od kopa Dodam ze aku wymienialem z miesiac temu. Nie wiem czemu tak czasem ciezko kreci, zwlaszcza jak ciepla jest, tylko ze znowu to nie reguła ze ciezko kreci na cieplym bo czasem kreci nornalnie....
Mam nadzieje ze nie namotalem za bardzo w tym opisie;)!!