Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Moduł świateł E65

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar KR222
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    14
    BMW
    735i
    Skąd
    Kraków

    Moduł świateł E65

    I to znowu ja...

    Wsiadam dzisiaj do samochodu odpalam auto uruchamiam światła i co i siwy dym!!! Zjarał się moduł i teraz pytanie do was o pomoc na allegro znalazłem kilka modułów, które wyglądają tak samo ale mają inne numery hmmm i teraz pytanie czy numery te muszą się zgadzać czy też mogą być inne ? np.mam 6-919-621 a na allegro 6-922-664

    Dziękuję za pomoc

    Rozumiem, że nikt z was jeszcze nie wymieniał tego modułu ?

    jak widać piszę sam ze sobą ale już wiem prawie wszystko dlatego podzielę się z wami bo pewnie kiedyś kogoś spotka to samo . Moduł, żeby działał od razu po zapięciu musi mieć ten sam numer, natomiast jeśli nie możemy takowego znaleźć kupujemy z innym numerem i udajemy się do elektronika który nam przeprogramuje moduł koszt ok 130 zł jak coś mam na takiego speca namiary w Krakowie. Reasumując usterka w mojej E65 usunięta ! I Cieszymy się z każdego przejechanego KM bez usterki :))))) Pozdrawiam wszystkich wielbicieli 7-ek :))
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 05-07-2013 o 20:08
    " Nigdy nie rezygnuj ze Swoich marzeń, bo jeśli umrą marzenia, umrzesz i TY "

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Numery nie muszą być takie same. Musi być ten sam typ modułu(LM lub LM2) i z tego samego samochodu.
    W ETK jest coś takiego jak interpretacja. Łatwo sprawdzić jakie numery się zamieniają i pasują.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    I jak z tym modułem?? mi też sie spalił co prawda w e38 ale też szukałem długo i znalazłem prawie ten sam tzn bodajże 2 numerki były inne ale tez w poszukiwaniach pomógł mi kolor naklejki wlaśniee z tymi danymi .powodzenia.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    116
    BMW
    e65
    Skąd
    PL
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Musi być ten sam typ modułu(LM lub LM2) i z tego samego samochodu.
    W ETK jest coś takiego jak interpretacja. Łatwo sprawdzić jakie numery się zamieniają i pasują.
    Tez nie do konca..ja wymienilem LM2 na LM i to z innego modelu, bo z e60, kodowanie i u mnie działa, zadnych funkcji tez nie stracilem.
    Fakt faktem, ze wlasnie sprawdzilem ktore numery czesci sa dla siebie zamienne..

Podobne wątki

  1. [elektryka] [e65]Nie można wyłączyć świateł mijania
    Przez gizmo07 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2021, 15:50
  2. moduł świateł
    Przez sebobass w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 20:13
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-12-2007, 15:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •