Założyłem ten temat ponieważ strasznie mnie denerwują tacy goście jak ten o którym mowa BizonGTI , typ oferuje manele do sprzedania generalnie chodziło mi o klape tył i zderzak przód ze spryskiwaczami w moim kolorze.
Dostałem odpowiedź na moją ofertę kupna z linkiem do aukcji z tablica.pl dzwonie manele są lecz klapa jest po naprawie i pęka szpachla to mówię dzięki nie biorę a jak zderzak ?
Zderzak jest cały lecz bez jednego hokeja (listwy) mówię biorę cena 250 zł plus koszta dostawy podaj dane i wysyłam , wysłałem sms-em wszystko się zaczeło 05.06.2013 po tygodniu dzwonie pytam jak tam no mam zapier nie było kiedy , rozumiem będziesz miał chwile to zajmij się tym , mówi postara się jak będzie miał trochę czasu , po tygodniu dalej dupa!
Dzwonie 19.06.2013 wysłałeś? Dzisiaj będzie kurier po dwóch dniach mówi że wczoraj wyjechał a miał wyjechać jeszcze dzień wcześniej do mnie czyli 20.06 i co i do tej pory nie dojechał , piszę to po to aby może eliminować takich gości z naszego grona bo to nie cyrk i nie tu miejsce na takie zabawy .
Poniżej screen kiedy to wszystko miało swój początek.

http://