Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: cukierek za rozsądne pieniądze

  1. #1
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko

    cukierek za rozsądne pieniądze


  2. #2
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Zwykły long juz nie wystarcza... :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    bylo... jak bumerang

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dzwonek
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    162
    BMW
    F01 730d ex E86 Z4 coupe,F11 525d, E65 740i, E38 750il, E38 735i
    Skąd
    Vinkeveen
    Na pytania o tym aucie dostalem nastepujaca odpowiedz;

    Hello, The car is in a very good condition, like new. The interior and exterior are perfect. No accidents, no scratches, service ready in time etc I've been in Germany for 2 years and now I'm back in Newcastle, United Kingdom. The car has German papers and registration. I sell the car so cheap because I need a new one here with the driver's seat on the right side and the cars are very cheap in the UK comparing with Europe market. If you can not come to Britain to pick up the car, I can send the car, but we must use the escrow service ebay protection program because they give protection for buyers and sellers.<If still interested let me know and I'll give you further details.

    MfG

    Wiecej chyba nie musze juz pisac, zwykly oszust (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nigeryjski_szwindel), auto bylo jakis czas temu na ebay do sprzedania ale za duzo wieksza kwote i jak dobrze wiem zostalo sprzedane.

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    moim zdaniem tez kant jak nie wiem
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Zawsze jak sprzedawałem samochód to miałem takie oferty, żeby wysłać samochód, a oni przyślą potwierdzenie przelewu na konto PayPal :D::D:D

    A jak kupowałem, to żeby wysłać samochód jak dostane potwierdzenie wpłaty pieniędzy :D:D: oczywiście też na konto PayPal :)


    Śmiech na sali :D

    Obecnie sytuacja wygląda tak, ze kasa za auto i tą kasę trzeba jeszcze sprawdzić czy prawdziwa :) :) :)
    Auto oczywiście wcześniej też przetrzepać odnośnie legalności i ew. zalegania :D
    Ostatnio edytowane przez ratovnik ; 26-06-2013 o 15:17

  7. #7
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez dzwonek Zobacz posta
    Na pytania o tym aucie dostalem nastepujaca odpowiedz;

    Hello, The car is in a very good condition, like new. The interior and exterior are perfect. No accidents, no scratches, service ready in time etc I've been in Germany for 2 years and now I'm back in Newcastle, United Kingdom. The car has German papers and registration. I sell the car so cheap because I need a new one here with the driver's seat on the right side and the cars are very cheap in the UK comparing with Europe market. If you can not come to Britain to pick up the car, I can send the car, but we must use the escrow service ebay protection program because they give protection for buyers and sellers.<If still interested let me know and I'll give you further details.

    MfG

    Wiecej chyba nie musze juz pisac, zwykly oszust (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nigeryjski_szwindel), auto bylo jakis czas temu na ebay do sprzedania ale za duzo wieksza kwote i jak dobrze wiem zostalo sprzedane.
    tak mi się wydawało ale tamta kosztowała 14 tyś euro to ta sama:( jeżeli tak to faktycznie coś śmierdzi

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    213
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Zielona Góra
    Jak sprzedawałem moją ecli to też miałem taką sytuację. Ze chca kupic auto przyślą lawete i potwierdzenie wpłaty kasy. Chcą szybko to załatwić bo to prezent dla żony itp. TRzeba uważać bo ktoś napalony że musi sprzedąc auto może przez przypadek się naciąć.

Podobne wątki

  1. E32 za śmieszne pieniądze
    Przez Dawid7er w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 16-12-2010, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •