Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Problem z temperaturą

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    7
    BMW
    e65 745d
    Skąd
    Rzeszów

    Post Problem z temperaturą

    witam jestem posiadaczem bmw 745d rok 2006 i mam problem z silnikiem mianowicie :

    po odpaleniu auta jest wszystko oki przez kilka kilkanaście km auto nie ma już takiej mocy znaczy przyśpieszenie wiele się nie zmienia ale większe prędkości i obroty to juz nie ma tak mocy i jak jest bardzo gorąco to wyskakuję że wysoka temperaturą a ostatnio zagotowało mi wodę wiatraki chodzą a szczególnie to się dzieje i szybciej jak jest włączona klima no i nie wiem jaki jest powód tego grzania się..


    2 problem to skrzynia czy coś w moście jest szarpnięcie przy zmianie biegów czasem słabe a czasem mocne szczególnie przy dojeżdżaniu do krzyżówki kiedy skrzynia zrzuca biegi z 2 na 1 np ale czasem a i jest szarpanie przy 2 na 3 albo z 3 na 4 ale głownie przy zrzucaniu 2 na 1 bieg co to może być i jest jeszcze przy ruszaniu słychać most czasem przy mocnym ruszeniu szarpie chybya most tak dość mocno jak by nie dawał rady..

    3 problem to co do wymiany radio czy wzmacniacz logic bo tylne głośniki w drzwiach oby dwa charczą
    proszę o pomoc . Pozdrawiam

    chciałem dodać że znajomy mi podpowiedział ze wiskoza ten wiatrak co jest bliżej silnika że nie ma pełnej wydajności..
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 25-06-2013 o 00:37

Podobne wątki

  1. [silnik] Problemy z temperaturą. M60 grzeje się
    Przez FuTuRee w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 10-09-2014, 19:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •