Witam. jako że w najbliższych dniach mam zamiar wstawić e38 do warsztatu na wymianę uszczelki miski olejowej, chcę odrazu rozebrać środek gdyż kupiłem już el. kolumnę kierownicy, PDC, el. roletę w tylnej półce tak więc trochę zabawy będzie. Jako, że nie ma sensu podłączać el. kolumny bez pamięci, a foteliki mają pamięć to czy może ktoś orientuje jak to podłączyć? tzn. jako że wszystkim steruje moduł w fotelu domyślam się, że wystarczy dorzucić przycisk na boczku i podciągnąć do niego kable tylko gdzie je wpiąć? (o ile dobrze myślę).
druga rzecz to PDC a mianowicie mam całą wiązkę oryginalną tylko kolega uciął 2 kabelki tzn. brązowy i zielony. czy one powinny iść pod bezpiecznik czy jak? i gdzie powinien być zamontowany drugi gong? jeden jest pod nogami pasażera a drugi?
aha no i 3 sprawa do tylnej półki też mam ori nie pociętą wiązkę dostałem też jakąś puszeczkę. kolega od którego brałem mówił, że gdzieś pod kanapą to było. Ktoś mógłby coś dokładniej gdzie to powinno być?
oczywiście jak ktoś by chciał to mogę postarać się zrobić fotorelacje o ile ze wszystkim sam sobie poradzę