Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: E32 740I z Radzymina

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA

    E32 740I z Radzymina

    Koledzy, z forum bmw5er.pl kolega dunda92 prosił o rozpowszechnienie na innych forach oględzin BMW z linka który jest poniżej.

    Tak więc cytuję :

    "Dzien dobry, dobry wieczor - zalezy od pory :P

    Koledzy, widzialem ze kilka osob z forum, podobnie z reszta jak i ja zamierza przesiasc sie do E32. Jako ze biore udzial w zyciu tylko tego jednego forum chcialbym zebyscie pomogli mi rozglosic ten o to komunikat:

    Tak aby ktos nie tracil dnia i pieniedzy na ogladanie, mozecie przeznaczyc te dwie rzeczy na spedzenie milego dnia z rodzina, dziecmi...

    Jest to naturalnie doswiadczone na mojej skorze, przed chwila wrocilem z tejze wlasnie wycieczki...

    Dzieki!



    UWAGA NA BMW E32 740 z Radzymina !!!!!!!!!!!!
    Chwala bogu jest to czytasz.

    Bylem dzis tj. 20.06.2013 obejrzec BMW z tego linku

    http://allegro.pl/bmw-e32-1993-v8-4-...332987120.html

    Od razu ostrzegam ze jest to wielki przekret, sprzedajacy podajacy sie za wlasciciela auta w rzeczywistosci z tym samochodem nie ma nic wspolnego.
    Gdy stawicie sie na miejsce, dowiece sie ze auto nalezy do jego zony badz dziewczyny?

    Przedstawi wam rowniez umowe kupna sprzedazy in blanco, podpisana ponoc... przez zone/dziewczyne...

    Probujac umowic sie na odwiedziny i zapoznanie z wlascicielka stanowczo odmawia systematycznie dzwoniac do niej i mowiac ze z samochodem wiaze ich wielki sentyment, a co za TYM IDZIE ROZMYSLAJA SIE KILKA RAZY ZE SPRZEDAZY LUB SYSTEMATYCZNIE PODWYZSZAJA CENE! Nie wiem co to ma na celu??

    jest to bardzo podejrzane dzialanie, odradzam wizytę"


    Dodatkowe informacje dodane przez kolegę dunda92

    "Stan techniczny jest na 4. Zawieszenie tylne stuka, oraz lancuch rozrzadu jest do wymiany. Ponadto nie wiadomo nic o pompie oleju, wiec pewnie zaraz "spadnie"

    Sprzedajacy mowi o lekkich zaprawkach na aucie i kilku rzeczach do roboty.

    W rzeczywiostosci wszystkie czworo drzwi na dole sa przerdzewiale, palce wchodza do srodka..... Progi przykryte plastikowymi listwami, ale przypuszczam to samo. Ogolnie caly spod auta, tj do listew na drzwiach jest do zdarcia i ponownego zrobienia... "


    i kolejne info :

    " Po otwarciu drzwi ( wszystkich czworga ) rdza od wewnatrz zjadla wszystko, tak jak wspomnialem, palec wchodzi do srodka. Z wlewu paliwa rdza poprostu wyplywa. Zawieszenie podobno nowe, a podejrzanie stuka.

    Przez telefon zapewnial mnie ze auto jest jego, tak samo napisane jest w aukcji... cytuje: "... Moja Bunia..." :angry:

    Wlascicielka nie moze stawic sie do spotkania bo jak wspomniala, a powtorzyl ten sam manewr sprzedajacy nie chcac umowic sie na ogledziny w domu "ceni sobie swoja prywatnosc".

    Jestem prawie pewny ze tak powiem "sprzedajacy" nie bedzie chcial umowic sie na spotkanie na wlasnej posesji, tylko pod kosciolem w Radzyminie, lub innym podobnym miejscu.

    Podsumowujac, bron Boze nikomu nie zabrnaiam tam jechac. Napisalem te kilka zdan, po prostu zeby kogos powiadomic co MNIE tam spotkalo.. "


    I to tyle ;) Ewentualnie, jeżeli ktoś jest z okolic i ma blisko, to może znajdzie chwile, żeby potwierdzić to co zacytowałem wyżej, można by było oszczędzić co niektórym, pieniążków i czasu na wycieczkę po ten egzemplarz.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    Dzięki kolego za zdanie relacji z oględzin,na pewno zaoszczędzisz komuś wycieczki !!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    umowy in blanco to raczej powszechna sprawa w PL, tylko to tłumaczenie tej zagrywki jakos nie trzyma sie kupy

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    jak sie nie wstydzisz auta to nie wstydzisz sie spotkac u siebie pod domem na stacji paliw to handlarze pokroju słynnego " mirka " opylają trupy zresztą cena auta mówi sama za siebie

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    zresztą cena auta mówi sama za siebie
    Nie jest też znów taka niska bo na samym dole sprzedający dodał że odda auto za 8888zł :) tak więc wysoko celuje :) biorąc pod uwagę to o czym pisze kolega dunda92 z 5e.pl

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    może i nie wysoka ale po e-32 740ia za 8k to ja bym sie od razu mny spodziewał zerknij na de ile te auta już obecnie kosztują podpowiedź ładne sztuki między 3-7k euro pomnozyc razy 4 i mamy cene bez rejestracji

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    może i nie wysoka ale po e-32 740ia za 8k to ja bym sie od razu mny spodziewał zerknij na de ile te auta już obecnie kosztują podpowiedź ładne sztuki między 3-7k euro pomnozyc razy 4 i mamy cene bez rejestracji
    Doskonale sobie zdaję sprawę z tego ile kosztują na mobile ;) ale też nie porównujmy cen z górnej półki, bo to samo tyczy się aut na naszych aukcjach i na przykładzie e32 też na alledrogo jest egzemplarz za bodajże 16k, ale nie o to się rozchodzi.
    Chodzi o konkretny egzemplarz, o którym własciciel tego pojazdu pisze, że jest w stanie bdb, bo zainwestował tyle czy tyle, sądząc po zdjęciach też nie wydaje się żeby była bardzo mocno zmęczona, ale potwierdza się jednak to, że zdjęcia potrafią w bardzo dużym stopniu przekłamywać.

    Pisząc takie, rzeczy, że coś tam kosztowało właściciela 5000 zł bo coś wymieniał, to wychodzi na to że auto dostajemy za 3000 ;) zapewniania też, że wszystko jest ok, a na miejscu zastaje się sytuację, że nie można sie spotkać z prawdziwym właścicielem auta, i w dodatku unikania oględzin auta pod domem, to moim zdaniem jest strasznie nieuczciwe i w dodatku zajeżdża wałkiem.

    Tak czy siak, trzeba się mieć na baczności oglądając e32 u nas w kraju, bo jak na razie ceny jeszcze nie sa mocno wygórowane i przez to wiele aut jest po przygodzie z młodzieżą, która za pracę w wakacje kupi sobie "SIUDEME" i przed koleżankami z liceum upala auto ;)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    nie no ogółem ja nie mam nic przeciwko samemu tematowi dobrze, że ktoś dementuje plotki i opisy oszustów

    ale ja już po prostu nie wierze w ładne e-362 za takie kwoty za dużo widziałem

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    ja już po prostu nie wierze w ładne e-362 za takie kwoty za dużo widziałem
    Wiesz, być może bierze się to stąd, że auta te mają już swoje i to nie małe lata, a ludzi którzy zadbają o te samochody uczciwie i konkretnie nie jest dużo. Stąd stan e32 w naszym kraju jest jaki jest. NIESTETY

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Też czytałem opis i auto zapowiada się na naprawdę dobre a tu kapeć...
    No cóż pamiętajmy że nawet jeśli auto zapowiada się dobrze opis jest aż nazbyt wyrazisty i uczciwy to należy spodziewać się przekrętu :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •