Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: ....................przebieg.............

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Ja mam 300tys w 2006r i Diesel . Przebieg nie był robiony , mam ksiazeczke serwisowa. Wymienialem sprzeglo w skrzyni i rozne elektroniczne badziewia. Na prace silnika nie moge narzekac. Tak wiec do 500tys powinno spokojnie dojezdzic

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    9
    BMW
    brak
    Skąd
    krakow
    Co do do auta dowiem się juto jadę z nim do serwisu...też słyszałem że te silniki są bardzo dobre... a co ze sprzedałem ?? Jak jest taki przebieg..

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    90% książek serwisowych jest drukowane i uwierzytelniane na różne sposoby przez ludzi handlujących autami. W Niemczech, mimo, że to przestępstwo, nagminnie cofa się liczniki, żeby płacić za TUV co dwa lata, a nie co rok, jeśli auto ma ponad 100 tys. km, więc nie radziłbym patrzyć na wyświetlany przebieg, tylko na inne oznaki zużycia: fotel kierowcy, pedały, ogólny stan auta.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez chytrusek Zobacz posta
    90% książek serwisowych jest drukowane i uwierzytelniane na różne sposoby przez ludzi handlujących autami. W Niemczech, mimo, że to przestępstwo, nagminnie cofa się liczniki, żeby płacić za TUV co dwa lata, a nie co rok, jeśli auto ma ponad 100 tys. km, więc nie radziłbym patrzyć na wyświetlany przebieg, tylko na inne oznaki zużycia: fotel kierowcy, pedały, ogólny stan auta.
    Ja mam przerobionego anglika wiec jestem w stanie sobie na necie historie przegladow sledzic do 10 lat wstecz. Nic nie bylo cofane , i moge sprawdzic za co byly przegladhy oblewane czy cos. Bardzo dobrza to rzecz jest

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar Mateusz_S
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    98
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Warszawa
    Posiadam 730d z 2004r. Przebieg 243 tys. km. Silnik 3,0d jest generalnie niezniszczalny i jest najlepszym z diesli BMW. Należy oczywiście dbać o auto i nie żyłować go przy zimnym silniku, a wtedy posłuży przez długie lata :)

    Ale oczywiście przed zakupem polecam zainwestować 760 zł brutto w zbadanie auta przez autoryzowany serwis BMW. Całość trwa ok 3-4 godzin i masz całkowitą pewność, że nie kupujesz powypadkowego auta i z innym przebiegiem rzeczywistym niż ten wyświetlany przez BC.
    Ostatnio edytowane przez Mateusz_S ; 24-06-2013 o 14:26

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    9
    BMW
    brak
    Skąd
    krakow
    w serwisie bylem i silnik zyleta :)

    mam pytanie odnosnie tylnej kanapy ,mam okazje kupic tylne siedzenia regulowane,wentylowane czy bedzie pasowac ???? bo moja jest tylko podgrzewana a tu juz jest regulacja..

Podobne wątki

  1. Prawdziwy przebieg auta
    Przez gierobiala w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 06-09-2015, 11:07
  2. 730 V8 wysoki przebieg
    Przez tequila1909 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 07:48
  3. [diagnoza] Inpa przebieg w LCM
    Przez lockbud w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-06-2011, 08:21
  4. roczny przebieg ile??
    Przez nicolas w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 30-10-2008, 18:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •