Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: [mechanika] 730d GAŚNIE GDY JEJ KONKRETNIE WCISNĘ POMOCY !!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144

    [mechanika] 730d GAŚNIE GDY JEJ KONKRETNIE WCISNĘ POMOCY !!

    Cześć kupiłem niedawno 730d 99r 250 tyś km silniczek bardzo zadbany mam jednak pewien problem zrobiłem tym samochodem ok. 1000km i na trasie i na mieście jest wszystko ok dopóki się jeździ niekoniecznie delikatnie ale nie można wykorzystać jego pełnej mocy gdyż jeśli wcisnę pedał maksymalnie w podłogę to przy 4 tyś obr zamiast zmienić biegu robi się tzw pusty pedał gazu i można wciskać i nic się nie dzieje samochód toczy się na biegu a po 5-6 sekundach gaśnie silnik, zdarza się to tylko wtedy kiedy wcisnę konkretnie gaz, czy ktoś się spotkał może kiedyś z takim problemem co to może być? z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Staropolskim obyczajem ----> zapraszamy najpierw do działu Przedstaw siebie i swoją siódemkę...

    Zgodnie z Regulaminem, na który się zgodziłeś przy rejestracji konta.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Do puki nie dostosujesz się do wytycznych Michała 5000 nie licz że ktoś Ci odpowie :x
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    jestem już przedstawiony, śmiało można mi teraz pomóc :) z góry dziękuje
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  5. #5
    7ka
    Gość
    przeplywke sprawdzales? na 99% to wlasnie to...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    jaką przepływkę - nie jestem mechanikiem nie znam się za bardzo :))) z kolei kolega w pracy powiedził mi że mam pewnie turbine do regeneracji bo silnik miałczy jak kot ;) jeszcze jedna osoba powiedziała mi że to pewnie wtryski, co Wy o tym sądzicie?
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    sądzę abyś najpierw zaczął od konkretnej diagnostyki komputerowej ona da Ci pewien obraz co należy sprawdzić bo tak z czapy to raczej trudno coś powiedzieć

  8. #8
    7ka
    Gość
    jedz na badanie komputerowe i bedziesz wiedzial co to..inaczej co nie wytlumacze anie tez nie zgadne... ja stawiam na przeplywomierz ktory jest na dolocie miedzy filtrem powietrza a silnikiem..

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez janek500
    jaką przepływkę - nie jestem mechanikiem nie znam się za bardzo :))) z kolei kolega w pracy powiedził mi że mam pewnie turbine do regeneracji bo silnik miałczy jak kot ;) jeszcze jedna osoba powiedziała mi że to pewnie wtryski, co Wy o tym sądzicie?
    kolega ci podopowiedzial ze przeplywomierz a ty ze niejestes mechanikiem, niewiem wiec po co my tobie odpowiadamy skoro odpowiedzi negujesz, a niestety niedostaniesz to odpowiedzi jak magicznym sposobem blysnac swiatlami a nastepnie 5 razy wlaczyc i wylaczyc podgrzewanie szyby aby auto sie naprawilo, bez diagnostyki kompoterowej nic niezdzialasz wiec niewidze kontynuacji tematu bez wiekszej ilosci danych

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    wielkie dzięki, na piątek jestem umówiony z mechanikiem na podłączenie pod komputer, napisze w piątek co mi wykazało
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •