Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: dziwne odgłosy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia

    dziwne odgłosy

    Mam jeszcze taki problem,jak silnik jest zimny i go odpalam to tak dziwnie cos syczy,tyka ,bardziej słychac to jak sie nachyle tak jakby koło( rur, może to gdzies koło kolektora)bo oczywiscie może sie to przenosić,ale jak juz chwilke pochodzi to wszystko ucicha albo jak naprzykład przełącze na D lub R te z to ucichnie,czy wie ktoś co to może byc?

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Bez urazy kolego, ale na forum nie rozwiązesz wiekszości problemów natury silnikowej! ;) Na odległość zwyczajnie nie ma takiej mozliwości. Może ktoś odpisze Ci to, czy tamto, ale nie uchroni Cie to od wizyty u mechanika. Jedź zwyczajnie do warsztatu i sprawdź nurtujące Cie problemy.

    Pozdrawaim :papa:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    ok spoko napisałem dlatego bo może ktos juz mial cos takiego,nie oczekuje tego odrazu ze ktos mi pomoże,ale tez chyba od tego jest ten dział na forum że mozna sie zapytac,i wtedy wiesz miej wiecej o co chodzi jeżeli ktoś juz miał cos takiego a z Warsztatami to wiesz jak jest tym bardziej jak jestem tu w Irlandii

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Masz racje, ze od tego jest ten dzial, ale badanie odglosow z posta to nie jest dobry pomysl ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    wiem,dlatego poczekam az przyjade do Polski i gdzies podjade zeby to sprawdzic,ale w tym czasie moze bedzie ktos co miał cos takiego,pozdrawiam

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Moj tesc w nowym Polo stwierdzil, ze jak mu zapalilo kontrolke silnika to pojezdzi do urlopu i bratanek mu naprawi! Efekt? Gdyby od razu pojechal do warsztatu koszt bylby rzedu 50 pln. Przeciagnal sprawe i wymienil 12 zaworow plus uszczelke i plyy :razz:

    Zrobisz jak zechcesz, ale naprawa 7er nawet w PL nie bedzie tania jak cos zaniedbasz :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    mysle ze bedzie to uszczelka któregos z kolektoru ale moge sie mylic

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    hmmm..., może to pykają/cmokają popychacze zaworowe (nieraz zaczynają cmokać po zalaniu słabego oleju), ale z tymi dźwiękami, to tylko warsztat, chyba że kamerką nagrasz i wystawisz np. na you-tubie.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Wczoraj czytałem podbny Temat tytuł ,,Dzwiek silnika czy jest ok? ,, temat dał Sebol665 własnie tu na forum,własnie kolega ma tam nagrane a dokładnie ten dzwiek to u mnie jest własnie coś podobnego moze troche ciszej i nie zawsze wlasnie to jest,posłuchajcie tego dzwieku moze bedzie wiedziec co to jest?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •