Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: E32 z otomoto za 3 tysiące - 735 z gazem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    5
    BMW
    w planach e32
    Skąd
    Gorzów Wlkp.

    E32 z otomoto za 3 tysiące - 735 z gazem

    Cześć!

    Podaje od razu link: http://otomoto.pl/bmw-735-C29514715.html

    Cena niska, z rozmowy z gościem wynika, że pół roku temu był problem ze skrzynią. Auto jak zimne nie jechało ani do przodu ani do tyłu. Trzeba było wymienić Uszczelniacze i regulator. Auto ma założony gaz 3 lata temu. Lekkie zarysowania na zderzakach (przod i tyl widoczne na zdjeciach).
    Człowiek, który je wystawia, ma je od ok. roku. Poprzedni właściciel wymienił w nim skrzynie na krótko przed sprzedażą. Wymieniony przy tym został jedynie olej bez filtra

    Sprawdzalem numer VIN w tej bazie co jest podany do niej link na forum - lakier faktycznie oryginalny i cala reszta tez.
    Z rozmowy jeszcze wiem, że do zrobienia jest czujnik temperatury powietrza i trzeba zrobic geometrie.
    Aktualne spalanie gazu 15 litrów, benzyna 12-13.

    Powód sprzedaży: sprawa rodzinna, potrzebna gotówka.

    Szukam auta na rok, może 2 lata - potrzebuje, żeby na codzień sie przemieszczać, potem kupie coś nowszego. Ważne żeby przez ten czas auto jeździło i nie było studnią bez dna, po tym czasie może iść na szrot. Przez ten rok moge wydać dodatkowo maks. 2 tysiące (nie licząc benzyny) na naprawy usterek - ale nie zamierzam z tego auta robić lalki. Poprostu podoba mi sie E32 i chcialbym takim jezdzic :)
    Co myślicie? Kawałek tam mam, ale stostunkowo nie daleko, tylko słabo z czasem stoje. Zawracać sobie tym głowe? Czy z tego co opisałem i wyciągnąłem od właściciela dacie rade coś pomóc? :)
    Ostatnio edytowane przez Pawlogw ; 13-06-2013 o 14:47

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    to będzie studnia bez dna na 99%

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    jak skrzynia nie siądzie to może te 2 lata przejeździsz

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Też tak sądzę. Niestety. Prez rok-dwa nie zrobisz w tym aucie wszystkiego co trzeba i sprzedając/złomując będziesz miał tylko złe przekonanie o tym modelu. A kaski stracisz na nim co niemiara, i w ostateczności nie starczy na to 'nowsze' :D Za 3k to poszukałbym sobie E36... serio. Części miliard razy tańsze a też się można przemieszczać... ale to tylko moja subiektywna opinia :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    5
    BMW
    w planach e32
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    Też tak sądzę. Niestety. Prez rok-dwa nie zrobisz w tym aucie wszystkiego co trzeba i sprzedając/złomując będziesz miał tylko złe przekonanie o tym modelu. A kaski stracisz na nim co niemiara, i w ostateczności nie starczy na to 'nowsze' :D Za 3k to poszukałbym sobie E36... serio. Części miliard razy tańsze a też się można przemieszczać... ale to tylko moja subiektywna opinia :)
    A co powiesz o automatach w E36? Jeżdże autami z firmy, rodziny, pożyczonymi i naprawde automat dla mnie to taka wygoda, że nie chce manualnej skrzyni :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Hehe dla mnie też to kosmiczna wygoda i męczyłbym się, gdybym miał teraz jeździć codziennie manualem :D Niestety E36 miałem właśnie w manualu więc się nie wypowiem.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    5
    BMW
    w planach e32
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Dzięki za pomoc. Mówicie, że nie warto to nie warto - nie chce sie przekonać na własnej skórze, dlatego odpuszczam. Chyba znajde cos innego, i przemęcze się jeszcze troche, a wróce jak już bedzie czas na coś nowszego ;)
    Dzieki jeszcze raz

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    ogolnie w tej kasie ciezko cos z automatem znaleźć w dobrym stanie. Ale w pełni rozumiem bo tez przyzwyczailem sie do jazdy automatem na codzien a teraz musze smigac manualem i jest to dla mnie dość męczące.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    jezdzilem e36 320 w automacie. Z wlasnych wrazen uwazam ze tam jest za maly silnik do automatu. Odnosilem wrazenie ze auto jest przymulone. Generalnie wiecej buczal niz przyspieszal (jak to w automacie takie jednostajne buuuuu....). Po wlaczeniu skrzyni w tryb sportowy auto rzeczywiscie nabieralo wiekszego wigoru ale od razu spalanie bylo wyzsze, bardziej szarpal jak zmienial bieg i na co dzien nie widziala mi sie jazda na sporcie i ciagle przelaczanie. W trasie chcialem cos wyprzedzic, czy przyspieszyc, to auto od razu redukowalo. Irytowalo mnie to. Mysle ze do automatu trzeba wiekszy silnik wtedy to ma sens.

Podobne wątki

  1. [E32] Otomoto E32 730 zna ktoś ?
    Przez Dave_Zworka w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-06-2012, 18:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •