Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: problem z xenonami

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia

    problem z xenonami

    Witam od jakiegoś czasu nie pali mi juz jeden xenon drugi jakiś czas temu jak zapalam to przez chwile zaczyna migac ale sie zapali,pezkładałem ten żarnik który jeszce sie zapala na ta druga strone i tez nie zapala,czyli raczej chyba cos z przetwornica tak mysle noi włqsnie z tej strony gdzie nie pali jest jakas inna przetwornica jakis zamiennik bo z tej drugiej jest wieksza i raczej jeszcze od nowsci (BOSCH),tylko dziwne ze ona tez juz cos zaczyna migac przy zapalaniu,nie wiem teraz czy kupic teraz dwa zamienniki czy jak?może miał ktos juz taki problem?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    ja walczylem w tym temacie dosc dlugi czas ;) jesli wyeliminowales zarniki to pozostaje jeszcze sprawdzenie przetwornicy i zaplonnika.

    co do przetwornic to jest osoba na allegro, ktora je naprawia :) jesli chodzi o zaplonniki ( tak jak bylo w moim przypadku ) to przed liftem raczej juz nie produkuja.. po lifcie mozna dostac :)

    ja po dluzszym czasie nerwow i walki z tym postanowilem kupic zestaw HID z alledrogo i wstawilem go obok ori.. i problem sie skonczyl i jestem zadowolony :)

  3. #3
    Kup nowe przetwornice ori hella mozna dostac za 250zl szt ..

    Zamienniki troche tansze ale padna szybko
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Co do przetwornic sa one pod lampa tak? noi ja zauważyłem ze ta jedna nie orginalna jest chyba troszke inaczej podłaczona,na niej jest tez jaks temp. napisana chyba 105 stopni oco w tym chodzi?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    acha i gdzie sie znajduje ten zapłonnik?

  6. #6
    ORI przetwornica jest przykrecona pod lampa , zapłonnik to jest to gniazdko założone na zarnik xenonowy
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Ale i tak chyba najlepiej z tym do elektryka co? bo jednak z tego kjestem troche ciemny tym bardziej ze widziałem ze orginalna przetwornica ma troszke inaczej puszczone te kabelki niz ta podróbka

  8. #8
    No nie wiadomo co tam masz nagrzebane ..

    Najlepiej podjechac do kogos kto sie zajmuje lampami/xenonami ..
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    No własnie musze jeszcze troche z tym pojeżdzic bo dopiero w styczniu bede w Polsce także podjade,bo tutaj raczej jeszcze bardziej mi to zrobią ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •