Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pilne !!!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Dragon
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    9
    BMW
    Obecnie A6 przed zakupem E32 750i
    Skąd
    Toruń

    Pilne !!!

    Witam kolegów,
    czy ktoś się może coś wypowiedzieć na temat tego autka?Ewentualnie sprzedawcy.Chodzi mi o konkrety,nie domysły,czy zachwyty.
    http://otomoto.pl/bmw-750-individual...C29071201.html

    akurat to jestem w stanie zaakceptować,chodzi mi o to,żeby to nie był egzemplarz spawany,czyli składany z kilku innych,bo to już mnie nie interesuje.Wie ktoś,jak to dokładnie sprawdzić?

    Dla mnie też za pięknie wygląda dlatego pytam,czy ktoś coś wie.

    Tak wiem,miernik to podstawa.Jak w tych modelach wygląda oryginalna grubość lakieru?
    Pisałem do gościa i daje pisemną gwarancję bezwypadkowości.

    Jakie ceny aut w UK znam,mieszkałem 2 lata.Ale co mi po tym,skoro nasi dopiero pracują nad ustawą umożliwiającą rejestrację anglików.F1 można kupić w kraju,ale nie chcę auta nowszej generacji.To są dopiero studnie bez dna,nawet jeśli się je na czas serwisuje.
    Moje,dziś znów stoi w serwisie na wymianie dwumasy,choć od wymiany zrobiłem tylko 60 tys.Na szczęście jest dwuletnia gwarancja.Już tak mają wyliczone,że pada po 60-70 tys.Większość ludzi lata 20 no maks. 30 tys. rocznie to gwarancja im się tyle przydaje,co umarłemu kadzidło.Ja w roku robię 2 razy tyle:-)
    U mnie jedno jest pewne,żadnych nówek i młodych roczników.

    Ktoś kiedyś napisał,dobre auta przestali produkować 10 lat temu,ja bym powiedział,że nawet 15:-)

    Ciekawostka na temat serwisu Audi.Samochód odebrałem z wymienionym kołem dwu masowym,czyli wszystko wydawać by się mogło ok.Jest jednak jedno ale...na nowe koło nie ma następnej 2 letniej gwarancji,tylko obowiązuje ta stara,czyli reasumując nie 2 lata,a rok.Bez komentarza:-)
    A luzy na założonym rok temu były masakryczne!!!Zaznaczam,że jeżdżę spokojnie.

    Jak to mawiają Rzymianie-Pojechałem-Zobaczyłem-Nie kupiłem.Refleksja...szkoda było gonić auta 400km.
    Foty z otomoto.pl obrabiane komputerowo w szczególności fota fotela kierowcy.Stan licznika to nie 200k,a 193k,ale patrząc na fotel kierowcy i kierownicę to dobrych 100K mu brakuje:-)Ja u siebie mam 201K,a siedzenie i kierownica to bajka w porównaniu do tamtej skóry.A wiadomo,że teraz szyją z byle czego i trudno to w A6 nazwać skórą:-)
    To takie mniejsze mankamenty.Dawno w benzynie nie siedziałem,a i słuch już nie ten,ale na moje ucho,coś nie tak jest z 1 lub 2 cylindrem patrząc od lewej.Odpalił ładnie,ale z okolic tych 2 pierwszych dochodził taki głuchy szum,klekot,który prawie zupełnie ustał po około 5 minutach.Nie byłem wcześniej przy V12 także trudno mi to dokładnie określić,czy tak jest normalnie w co wątpię,bo druga strona chodziła idealnie.Mam nagrany filmik,jak rozszyfruję,jak go tu wrzucić to dodam.
    Uszczelka przedniej szyby też już swoje przeszła,a sądząc po przebarwieniach na szybie,chyba lubi złapać wodę.
    Jazda testowa.Jeśli ktoś jeździ V12 to będzie wiedział,czy to normalny objaw,czy nie(moim zdaniem nie,ale ja wcześniej nie miałem do czynienia z niczym powyżej V10 z Vipera z 99.-to dopiero chodziło!!!),a chodzi o to,że podczas depnięcia w pedał,auto zaczęło się zbierać dopiero,jak weszło na ponad 2,5tys.Do tego pułapu obrotów też przyspieszało,ale tak to i mój diesel przyspiesza;-)Zbiera się ładnie ze startu(choć moim zdaniem V6 zbiera się tak samo,ale jadąc pomiędzy 50,a 80 i chcąc depnąć,pójdzie,ale dopiero po przekroczeniu 2,5tys.
    Kolejna bajka to po przekroczeniu 100 zaczynają się drgania na układzie kierowniczym,na tym punkcie jestem wyczulony!Aluchy niby miały odważniki,czyli można przypuszczać,że były wyważone...gość tłumaczył mi,że jak auto stoi długo to opony się odkształcają i mogą mieć bicie:-)Mam też Mondeo mk3 (taka robocza fura),stał 9 miesięcy nie ruszany,po tym czasie musiałem go użyć do przeprowadzki i najmniejszych drgań na kierownicy.Po drugie,jeśli bym sprzedawał samochód to taką duperelę,jak wyważenie,zrobiłbym nawet się nie zastanawiając.Po pierwsze kosztuje to tylko kilka złotówek,a klient nie ma do czego się przyczepić.Czyli reasumując,bicia na układzie kierowniczym to moim zdaniem nie brak wyważenia opon.
    No i ostatnia ciekawostka(czyli zagadnienie tylnych drzwi,o których tu jeden z kolegów wspomniał),całe auto poza dachem i klapą bagażnika ma podwójną warstwę lakieru,a na wspomnianych drzwiach jego grubość znacznie przekracza 300.
    I to tyle z tego wyjazdu krajoznawczego:-)
    Byłbym zapomniał,cena:-)))Jeden kolega tutaj wspomniał coś o 25k,uważam,że to i tak za wiele na ten stan.

    Ps.Jeśli ktoś zainteresowany objawami pracy silnika,proszę podać na priv swój adres e-mail.

    Hihi,tak gość odniósł się do mojego e-meila po oględzinach(nie było go na miejscu,musiał wyjechać).Cyt..."W tych rocznikach możemy kupić tylko materiał i sami go obrobić. Mój został wyróżniony przez BMW POLSKA więc Pańska opinia mnie nie interesuje."Bez komentarza:D
    Ostatnio edytowane przez Dragon ; 14-06-2013 o 07:14

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    207
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    Harlow - UK
    Jeśli stan jak napisane i udukomenyowany przebieg z full historia to auto naprawdę kolekcjonerskie i ogromny rarytas... Silnik petarda i absolutnie full wyposażenie robi wrażenie...
    Jednak każde auto używane ma swoje problemy i ten egzemplarz zapewne jakieś ma...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    ogladalem to auto stoi w komisie koles gada ze niby jego a nie wiedzial gdzie aku, zreszta odpalil na kable, ogolnie autko w dobrym stanie ale nie przygladalem sie za bardzo, koles opowiadal jakies bajeczki ze jako jedyny z polski zostal zaproszony na prezenacje nowej siudemki i takoe tam, fura wydawala sie ok ale na pwno nie za te piniondze, 25 moze bym dal, moje 728 jest warte moze 10 a za 30 tys to bym swoja tez tak odpierdolil ze to sie chowa, ale radze sie przyjrzec cY nie jest po dzwonie lub malowana bo cos za pieknie to wygladas

  4. #4
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Za drogie, stanowczo za drogie. Jakby to był LONG to za 30 możnaby kupić :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mcdziubek
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    648
    BMW
    Ex E38 740i 4.4 - F10 528i 3.0
    Skąd
    Windsor and Slough
    Blog
    1
    Wygląda ok. Moj tez wyglądał w srodku bez zarzutu dlatego kupiłem.

    Na zewnątrz blacharsko wygląda również super.

    Jesli tak wygląda w środku to ktos dbał o autko bardzo.

    Bylem oglądać 2000 740i w tym kolorze skóry i skora byla tak zniszczona a tu ładna jakby nikt nie siedział.


    Teraz troche zaluje ze nie longa kupilem bo jednak na trase UK Polska wiecej miejsca z tyłu by sie przydało.

    Sam nie wiem. Za te pieniadze masz juz F01 2009 730d tu w UK.

    Jeśli faktycznie byl sprowadzony ze Szwajcarii to stan techniczny i wygląd jest tylko tego potwierdzeniem, chłopaki z Garwolina sprowadzają juz od ponad 10 lat autka ze CH i stan techniczny aut powala nawet te najlepsze sprowadzane auta z Rajchu.

    Bierz na sprawdzenie miernik do lakieru.
    Toyota Prius 2014 1.8 CVT Hybrid.
    E38 740i V8 ma nowego Pana.

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez mcdziubek Zobacz posta
    Moj tez wyglądał w srodku bez zarzutu dlatego kupiłem.
    (...)
    Jesli tak wygląda w środku to ktos dbał o autko bardzo.
    Nic bardziej mylnego... ale szkoda gadac.


    Przy ogledzinach tego egzemplarza zwrocilbym szczegolna uwage na tylne prawe drzwi.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    442
    BMW
    E38 728iA, E38 740iA
    Skąd
    Manchester
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta

    Przy ogledzinach tego egzemplarza zwrocilbym szczegolna uwage na tylne prawe drzwi.
    A co z nimi nie tak?

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Bujna fantazja sprzedawcy. Moze 25tyś warte a ten 49k chce...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Auto z komisu i przebieg 200,000km. Nie 220,000, nie 230,000 czy 240,000, tylko te magiczne dwie stówki.....

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar Dragon
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    9
    BMW
    Obecnie A6 przed zakupem E32 750i
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    Auto z komisu i przebieg 200,000km. Nie 220,000, nie 230,000 czy 240,000, tylko te magiczne dwie stówki.....
    Jadę zobaczyć,także dam znać,jak to wygląda w realu.

Podobne wątki

  1. [E65/66] Prośba o ocenę PILNE
    Przez Spido w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •