Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: POMOCY rolki napinajace paski

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    54

    POMOCY rolki napinajace paski

    wlasnie jestem w polsce i juz mialem wracac do domu no i niestety przejechalem 50 km i auto wyladowalo na lawecie
    w aucie byly zmieniane miedzyinnymi paski w wraz z nimi rolka napinajaca i tu jest wlasnie problem bo ta stara ktora byla byla najprawdopodobniej niewlasciwa byla wyraznie mechenicznie zjechana ale dzialala teraz facet zamowil taka sama i tu zaczely sie schody bo napewno wlasciwy pasek nie chcial wejsc no ale jakos tam go wsadzili pasek sie po 50 kilometrach rozsypal wisko stanelo i cos tam jeszcze temperatura podskoczyla co momentalnie zauwazylem bo komuter dal znac gongiem i zaraz stanolem i tu wielka prozba do oposiadaczy e 32 750 czy te dwie rolki napinajace sa takie same czy moze rozne bo u mnie sa takie same i to jest chyba blad interesuje mnie ta rolka po lewej stronie czy ona powinna byc mniejsza od tej po prawej stronie silnika bardzo prosze o pomoc

  2. #2
    Pasek dobiera sie do wielkosci kola pasowego na pompie wodnej.
    Rolki sa na pewno rozne, a sam pasek daje sie zalozyc bez wiekszego problemu, tyle ze w E31 jest ciut ciasniej niz w E32.
    Podpatrz sobie na linku
    http://bmwfans.info/original/E31/Cou...1993/01/mg-11/
    jak sa oznaczone rolki i pasek. Jak przyjmiesz kurs euro okolo 4 PLN/ 1 Euro to i ceny beda porownywalne z naszym ASO
    Szkoda ze Twoja wyprawa tak sie skonczyla..
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •