Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Parking w Rzeszowie

  1. #1
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl

    Parking w Rzeszowie

    Witam

    Panowie juz raz prosilem o pomoc w podobnej sprawie prosze ponownie. Potrzebuje parkingu w Rzeszowie zeby zostawic auto na 2tyg. Czy jest ktos z Rzeszowa i ma obcyk bo w necie slabo z parkingami Rzeszowskimi :/ Za jakis namiar byłbym wdzieczny.

    pzdr

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Podobno jest w Rzeszowie lotnisko. A jak lotnisko za daleko to podobno każdy hotel oferuje sam parking dla samochodów osobowych. Nie wspomnę o typowych strzeżonych. Ja rok temu stawiałem w Rzeszowie auto na 4 dni na strzeżonym przy jakimś dużym osiedlu (nie pamiętam nazwy osiedla), a jestem ze Szczecina i szukałem na dziko (na miejscu) . Nie miałem większych problemów.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    53
    BMW
    e32
    Skąd
    Rz-ów
    Jakby ktoś jeszcze potrzebował pomocy w tej kwestii, chętnie służę pomocą :)
    Rzuć okiem na moją Trzydziestkę i Trzydziestkę dwójkę! :)
    To tak jakbyś się ożenił ze starą babką, zadbaj o Nią, a Ona zadba o Ciebie...

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    No kolego widze ze niezlego kotleta odgrzales.....ale liczy sie chec pomocy ;) ;) ;)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    53
    BMW
    e32
    Skąd
    Rz-ów
    Kotlet nie kotlet.. :P tak jak wspomniałeś, może akuratnie ktoś będzie potrzebował takowej pomocy, tym razem Ją otrzyma, bo wcześniej nie było kogoś kto mógłby pomóc.. :)
    Rzuć okiem na moją Trzydziestkę i Trzydziestkę dwójkę! :)
    To tak jakbyś się ożenił ze starą babką, zadbaj o Nią, a Ona zadba o Ciebie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •