Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ktory to przyznac sie

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Hehe...Nie ma się o co kłócić Panowie...zgadza się,że 1000 zeta to jest spora sumka i myślę,że trochę chłopa powieźli bo mogli go zatrzymać wczesniej a nie beszczelnie trzymali go aż nabije więcej ale i tak powinien się cieszyc,że nie zatrzymali go gdzieś za granicą...np tutaj w Norwegii...za takie wykroczenie to mandat nawet 12 tyś zł na PLN-y,pudło na jakieś 2 tyg i jeszcze psychiatra :D ...Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    No.. ale w Norwegii nikomu się nigdzie nie spieszy. Jak tam byłem to ludzie zupełnie innym trybem działają :)

  3. #13
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez bartolo Zobacz posta
    No.. ale w Norwegii nikomu się nigdzie nie spieszy. Jak tam byłem to ludzie zupełnie innym trybem działają :)
    Racja tylko ..: im się nie spieszy ale Polakom już tak ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    To było zwyczajne E32 za kilka tysi, utrzymane to i tak nie majątek bo 10-30 tyś. rynkowej wartości niestety, taka prawda rynkowa wartość a wartość załóżmy napraw i części może być różna a mimo to rynkowej wartości to zbytnio nie podbija.
    Utrzymane E32 to ma Qba to jest taka fura że chyba bym płakał ze szczęścia gbym mógł sobie ją kupić i dofinansowywać jak on. Jego w porównaniu z nową jest w bardzo dobrym stanie, moja mimo że względnie ładna to w porównaniu z tym co to było nowe to jest to Strup, ale mimo to większość E32 z allegro przy mojej to strupy a moja przy nich to niemal salonówka. Cóż taka jest piramida, naprawdę pięknych E32 w PL jest tyle co palców u ręki, Może moja kiedyś też dołączy do tej grupy.

    Też mi się ostatnio nie śpieszy nie ma co, nie chodzi tu o bezpieczeństwo choć pewnie ma to jakiś wpływ ale wszędzie czają się niebiescy chętni człowieka uszczęśliwić a przy przepisowej jeździe nie dość to nie grozi to i spalanie mniejsze ;p

Podobne wątki

  1. dywaniki welur - ktory?
    Przez Bazyl w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-09-2011, 19:11
  2. X5 ktory pakiet...
    Przez maciek777 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 08-12-2008, 21:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •