Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Regeneracja maglownicy.

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    A nikt jeszcze swojej maglownicy nie regenerowal ?
    Nie rób tego. Strata kasy! pojedz do warsztatu, który sie tym zajmuje i jak są ludzie normalni i luz jest mały to powiedz żeby skręcili ci magiel mocniej tylko tak aby nie tracić komfortu wspomagania.
    Mi tak sami zrobili w Lublinie a ja chciałem renenerować to mi sami odradzili. ja już jezdze 1,5 roku na tym i jest okey! Na regeneracje masz 1 rok gwarancji!
    Na maglu jest regulacja i to pozwoli ci zmniejszyc luz. wiekszosc regeneracji polega tylko na uszczelnieniu i tyle!!!

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez lysy106 ; 08-06-2013 o 17:35

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    W mojej został tylko przekręcony ślimak o 180 stopni ,można toczyć listwę i zmieniać uszczelniacze ale to w przypadku wycieku którego nie miałem,przekładnia śmiga do dzisiaj 1,5roku.Wykręcałem ją sam i odsyłałem do sprawdzonego gościa który regeneruje przekładnie dla mercedesa nawet na gwarancji.Dokręcanie śruby nic nie da.
    Ostatnio edytowane przez lukasz7 ; 09-06-2013 o 09:40

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez lukasz7 Zobacz posta
    Przekręca się ślimak o 180 stopni ,jeżeli nie miałem wycieku to nie uszczelniałem i tyle ,przekładnia śmiga do dzisiaj 1,5roku.Wykręcałem ją sam i odsyłałem do sprawdzonego gościa który regeneruje przekładnie dla mercedesa nawet na gwarancji.Skoro tobie dokręcenie śruby to regeneracja to powodzenia.
    Człowieku o czym ty piszesz. Naucz się czytać. Ja nie regenerowałem maglownicy ponieważ luz był mały i dało się go wyregulować śrubą. Do tego nie trzeba wyszukanych warsztatów i wyjmowania magla! Kompletna regeneracja magla polega na chromowaniu ślimaka ( wyrównanie uszkodzeń i dodanie mikro grubości powierzchni ślimaka ) oraz uszczelnieniu wycieków jeżeli są. Jeżeli ślimak jest mocno uszkodzony to niestety chromowanie nawet nie pomoże! Wtedy trzeba szukać dobrej używki;) lub tak jak piszesz przekręcić magiel o 180 stopni.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    100
    BMW
    E65 745i LPG
    Skąd
    Warszawa
    Witam
    Panowie gdzie w wawie mogę dobrze zregenerować magiel w rozsądnych pieniążkach?
    Dzwoniłem do firmy w Warszawa-Wesoła ul. Broniewskiego bo podobno dobrze robią ale Pan krzyknął mi przez telefon 1800zł netto za wyjęcie-regeneracja-włożenie-zbieżność co uważam za małe przegięcie i dodatkowo czas realizacji 10-12dni.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Zalezy na czym ma polegac regeneracja i co jest zniszczone ? jak poszly zęby i nie ma pełnego zestawu naprawczego to co niby regenerowac? ile sie pojezdzi na takiej regeneracji, 'uszczelnieniu'? ja zrobilem moze z 500 km w e39, na 'zregenerowanej' w zakladzie tez sie wiecej niz rok nie pojezdzi, kupilem zamiennik wloski, nowy i na tym dopiero jezdze. Te przekładnie pakowane teraz do BMW to szrot technicznie , który musi padac, a brak zestawów naprawczych to dymanie klienta, jak nie ma dobrych zamiennikow przekladni to bedzie problem , widze , ze nowa do e65 8600 pln, dlaczego nie 18650 pln albo 86500? przeciez klient wytrzyma....musi jakos jezdzic...
    http://www.bmw-shop.pl/przekladnia-k...bmw-7-e65.html

Podobne wątki

  1. [zawieszenie] regeneracja zawieszenia
    Przez e4r5t w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-05-2012, 06:53
  2. Regeneracja lusterek.
    Przez wm w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 19:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •