Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: jakie tylne lampy

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    a nie paruja ci itp?czy sa dobrze "skrojone-spasowane" ? bledy ci jakies wyskakuja?
    Parowac nie paruja, sa spasowane dobrze, a co do bledow niestey nie odpowiem gdyz poprzedni wlasciciel jakies patenty z lampeczkami robil i od poczatku wywala mi bledy. Jak chcesz Krzychu to mozemy sie jakos umowic i 4 sruby odkrecic i zalozyc u Ciebie, wtedy sprawdzisz co i jak z bledami.

  2. #22
    7ka
    Gość
    p 5 listopadzie prawdopodobnie bede w Polszy...mysle ze spot nieunikniony ;D

  3. #23
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    p 5 listopadzie prawdopodobnie bede w Polszy...mysle ze spot nieunikniony ;D

    :viva: :viva: jestem za!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #24
    7ka
    Gość

  5. #25
    7ka
    Gość
    kurde mam bol... :razz:

    mam do kupienia za 180 euro nowe ori krysztalki bialo-czerwone...

    w podobnej cenie sa neonki... chyba made in china :/

    troche tansze okolo 50 euro sa LED-y (takie jak ma trolu) tez chyba chinskie..

    :/ co wybrac...?

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Kryształki już miałeś...
    LED-y do mnie osobiście nie przemawiają, nie lubię tego efektu oddzielonych "koralików".
    Wrzucaj neonki - zawsze to coś świeżego. Ponadto widziałem u badstuff'a - efekt jest naprawdę git
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #27
    7ka
    Gość
    Michal masz racje i jestem na nie bardzo chetny.....lecz ja sie obawiam troche takich sytuacji.. :

    parowanie lamp

    bledy w kompie

    spasowanie lamp

    nie wiem jak to wygladalo u badstuffa...ty widziales...jak to wyglada z bliska..jak to sie ma z tymi sprawami co napisalem...nikt nie zrobil zdjec tych lamp z bliska?mialem nadzieje nha jakas foto-relacje.. :(

  8. #28
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Może się wkońcu uda spiknąć to zrobie foto ...narazie czas nie pozawala 8/

  9. #29
    W zasadzie martwić należy się tylko o spasowanie lamp do karoserii. Sprawdzanie błędów można w przypadku lamp LED wyłączyć w module świateł (tak jak i dla dokładanych xenonów)

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Nie przyglądałem się jakoś mega-wnikliwie - ale z tego co widziałem było git, nic nie parowało i nie odstawało.

    W ogóle wydaje mi się że trochę tu przesadzamy z tymi obawami/dyskusjami o jakości chińskich lamp... Ostatecznie to tylko kawałek plastiku i gumy - jaka filozofia zrobić to w miarę dobrze...

    Znalazłem jakieś zdjęcia zrobione przez Prezesa - na spocie Warszawa-Zachód przed wakacjami. Mało tego, ale może pomoże. :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •