Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: jakie tylne lampy

  1. #11
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Znam przypadek ze kumpel zmieniał na właśnie takie CHIŃSKIE i nie pasowały tz jak je przykrecił to nie licowały sie z tylnią klapą wystawały!!! Podciał je i dał silikon, ale dało mu to tyle, że ma teraz akwarium w bagażniku :hah: :hah: :hah: :what: :o :razz: Pozdrawiam go z tego miejsca !!!

  2. #12
    7ka
    Gość
    tez znam wiele takich przypadkow..niestety :(

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    Znam przypadek ze kumpel zmieniał na właśnie takie CHIŃSKIE i nie pasowały tz jak je przykrecił to nie licowały sie z tylnią klapą wystawały!!! Podciał je i dał silikon, ale dało mu to tyle, że ma teraz akwarium w bagażniku :hah: :hah: :hah: :what: :o :razz: Pozdrawiam go z tego miejsca !!!

    No taki urok TANICH CZESCI, ZE TRZEBA JE PRZYSTOSOWAC :razz: Nie zawsze efekt koncowy spelnia Nasze oczekiwania -::
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    no to sie wypowiadam :)
    z montarzem nie bylo zadnego problemu, jakosc jest naprawde niezla, neonki w nocy wygladaja wedlug mnie super, choc jak juz wczesniej bylo powiedziane mogly byc nieco dluzsze. Ja jesem z nich bardzo zadowolony :) gdyby ktos chcail obejrzec na zywo, mozna by sie gdzies zlapac :)

  5. #15
    7ka
    Gość
    a nie paruja ci itp?czy sa dobrze "skrojone-spasowane" ? bledy ci jakies wyskakuja?

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    No własnie co z błędami jest cos takiego?

  7. #17
    Ja nie mam neonow , ale mam diody pozycja+ stop nic nie paruje nic nie wystaje

    Efekt mega :)

    błędów brak :)
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  8. #18
    7ka
    Gość
    :) zapowiada sie ciekawie

  9. #19
    Tylko ze ja nie chciałem ryzykować właśnie kupna shitu , stad pojechalem sobie kawałek od wrocławia do sklepu i na miejscu je montowałem z zastrzeżeniem ze jak kupa nie biore a jak spoko biore :)

    Z allegro jednak bym sie bał
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

  10. #20
    7ka
    Gość
    :/ trzeba bedzie sie rozejrzec po okolicy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •