Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: rejestracja anglka

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90

    rejestracja anglka

    czy wie ktoś od kiedy bedzie można rejestrować auta bez przekładania kierownicy??

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Chyba pytanie powinno być czy wogóle będzie można ..... Z tego co mi wiadomo to nie rejestruje się aut z kierką RHD ,ale z LHD mozna .... :D

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Slyszalem, ze mozna wystapic o odstapienie od warunkow technicznych, ale do kogo i czy to zawsze sie udaje..? Nie wiem! :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    114
    BMW
    sold e38, not yet
    Skąd
    manchester
    http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,47...0,forumeu.html to teoretycznie, jak w praktyce to wygląda tego jeszcze nie wiem. Temat jest dość rozległy.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    28
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Slyszalem, ze mozna wystapic o odstapienie od warunkow technicznych, ale do kogo i czy to zawsze sie udaje..? Nie wiem! :)
    Ten przepis ma zastosowanie przy rejestracji samochodow specjalnych lub zabytkowych.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    czyli jak sie dobrze postarać to jest taka możliwośc tylko musi przegląd przejść czyli światła do wymiany.panowie a jakie są koszta OC??

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    137
    BMW
    E38
    Skąd
    Zielona Gora
    Cytat Zamieszczone przez messiash
    czyli jak sie dobrze postarać to jest taka możliwośc tylko musi przegląd przejść czyli światła do wymiany.panowie a jakie są koszta OC??
    W E38 swiatla mozna zmieniac za pomoca przelacznika w lampie lewo,prawo nie trzeba wymineniac lampy, nie trzeba tez stosowac naklejek GP/EU
    A tak wogole jak zjezdzam do Polski to juz sie tak przyzwyczailem, ze nie mam zadnego problemu jezdzic anglikiem po polskich drogach, no czasem jak tir jedzie ale to nie problem wypuszcze go sobie troche i kikdawn :D Moglbym spokojnie zarejestrowac Bunie w polsce gdyby przepisy byly jak w angli, tu kazde nawet z kiera w bagazniku moze jezdzic wazne zeby byl wykupiony tax - podatek drogowy i oc :]

    Ostatnio jajca byly jak bylem w domu, wsiadlem do siostry cinkusiai z rozmachu wladowalem reke do schowka w drzwiach hehe :D a tam galki biegow nie bylo ubaw po pachy :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •