Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam wszystkich

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    13
    BMW
    e38 1994 m60b40
    Skąd
    Łódź

    Witam wszystkich

    Witam wszystkich,

    mój komp nie ogarnia zbytnio algorytmów forum wioęc wrzucam linka do foty mej 7my

    http://imageshack.us/photo/my-images/803/ee38.jpg/

    A oto moja 7ma.

    Kupiłem ją w kwietniu 2012.
    1994 rok
    m60b40 z lpgiem, Automat.
    Przebieg 381tys. Czyli 3 tysiące i dojedzie na księzyc
    Trudna miłość. Zakupiłem ją z kilkoma pierdołami do zrobienia... okazało się jednak że poprzednik był skrajnie nie odpowiedzialnym człowiekiem i zapuścił to auto strasznie. Zawias przód zrobiony z turcekich bubli za 500 zł z allegro, po miesiącu cały przód robiłem. Wszystko w tym aucie było zrobione na patencie albo po jak najtańszej lini oporu. No ale cóż nie widać co jest w środku dopuki się nie rozkręci na części pierwsze.
    Zrujnowała mnie finansowo od czasu zakupu ale póki co technicznie jest prawie ok a wizualnie walcze o to żeby było jak najlepiej.

    Z bajerów:
    -Fotele - łamane, elektryka, czarna papa, grzane, pompowane
    -Z tyłu zagłówki na guzik z automatycznym opuszczaniem po odpięciu pasa
    -Elektryczna kolumna kiery
    -Tempomat
    -Roleta elektryczna - działa jak jej się zachcę albo jak odpowiedni wstrząs na drodze się zdarzy
    -S EDC działające o dziwo amorki po 73-75% więć jeszczę się chwilę pociesze jazdą
    -Klimatronik 2 strefy były suwaki ale zmieniłem na nowszy. Klima chłodzi.(po drodze padła mi dmuchawa więc w końcu po 5 miesiącach z pomocą kolegi, zmieniliśmy ją na nową. Szło za tym zdjęcie całej deski rozdzielczej...)
    -Audio biznesówka z wypalonymi pixelami. Póki co wygląda jeszcze jak język predatorów z filmu gubernatorem kalifornii. Zmierniara chyba ma stany reumatyczne ponieważ przerywa gdy jest zimno albo mega wilgotno.
    -Zmieniłem lampy tył na po lfitowe z zółtym migaczem. Myślę jednak nad zmianą wszystkich kierunków w aucie na dymione.

    Niebawem wrzucę więcej zdjęć. Po tym jak ją doprowadzę do lepszego stanu wizualnego i na letnich styling 32 18`
    Prawy błotnik niestety rdza mi zjadła przez zimę dlatego fota z jednej strony żeby nie było




    PLANY:
    Chciałbym doprowadzić do jak najlepszego stanu ale i troszkę odmłodzić.
    -Odświeżyć wizualnie lakier po tym jak ogarnę ten błotnik.
    -Powymieniać uszczelki drzwi.
    -Odnowić listwy chromowane.
    -Odpicować troszkę felgi.
    -Uzupełnić narzędzia w schowku klapy.
    -Rozważałem wstawienie ksenonów ale chyba po prostu odświeżę klosze i bebechy a potem dorzucę mocne żarówy philipsa.
    -Trzeba zawojować z drewnem w tunelu środkowym. Ślady od kluczy etc.
    -Kiera delikatnie sugeruje żebym ją obszył ale dramatu jeszcze nie ma.

    Nad jej zdrowiem czuwają Panowie z Łagiewnickiej w Łodzi, od których nauczyłem się przy naprawach więcej o mechanice e38 niż bym chciał
    Miłość to trudna. Ale bez poświęceń nie mia zabawy.
    Ostatnio edytowane przez Tejo ; 03-06-2013 o 12:14

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    Witamy na forum:D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    Witam na forum;) no no Ambitne plany , tylko powiedz co skłoniło cie do kupna tak zapuszczonej 7ki??Pozdrawiam i życze powodzenia.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    142
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Trójmiasto
    Większość e38 w kraju wymaga podobnych inwestycji, więc ja się nie dziwię.
    Ale podziwiam za wytrwałość i trzymam kciuki abyś doprowadził auto do jak najlepszej kondycji.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    13
    BMW
    e38 1994 m60b40
    Skąd
    Łódź
    Na 1 rzut oka wszystko było ok. Lakierniczo elegancko. W środku nie licząc radia wszystko pięknie chodziło. Klima i cala reszta bajerów działała. Skóry eleganckie wszystko wskazywało na to że fura zadbana. Felgi ori bez ubytków, wszystko cichutko, S EDC działało bez zastrzeżeń. W domu u poprzedniego właściciela 3 fury wiec wyszedłem z założenia błędnego że porządny człowiek z niego. Zabawa zaczęła się w miarę jeżdżenia po Łodzi. Wcześniej mialem 1.8 więc na prawdę lekko traktowałem jednostkę napędową i starałem się furę wyczuć, nauczyć się przemieszczać tylno napędówką. Jednak masa głupot doszła po czasie która obrzydziła mi trochę mój egzemplarz. Ale ostatecznie już jestem bliżej niż dalej stanu który bym chciał osiągnąć. Tylko kochać i jeździć :D Planuje już jej nie sprzedawać nigdy więc będę miał pewnie jeszcze dużo radości z jazdy oraz sporo wizyt u mechanika :P Oby nic dużego już nie wyszło !!
    BTW ostatnio zmieniałem skrzynię. Poprzedni właściciel chyba nie wiedział jak zmieniać z R na D i odwrotnie.

Podobne wątki

  1. [E38] Witam wszystkich
    Przez impex w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 29-05-2020, 09:28
  2. [E38] Witam wszystkich ;)
    Przez PatykPoLodzie w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-02-2013, 22:27
  3. [E38] Witam wszystkich
    Przez ot co w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2013, 14:19
  4. [E65/66] Witam wszystkich
    Przez grejd w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-09-2012, 11:53
  5. [E38] Witam wszystkich
    Przez martin w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2011, 17:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •