Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [E38] telefon - problemów część dalsza, ale już mniejsza :)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie

    [E38] telefon - problemów część dalsza, ale już mniejsza :)

    No więc jak już dłubałem przy aucie z okazji weekendu postanowiłem posprawdzać co jest do cholery z tym telefonem.

    Zdemontowałem tunel - okazało się, że kabel pod słuchawką wchodzący do bazy jest nie do końca wciśnięty. Centralka w bagażniku "ku chwale głupich" nie była podpięta - wyprułem wszystko, poukładałem kabelki, podłączyłem centralkę.

    W menu w końcu pojawił się telefon.

    Wrzuciłem karę SIM.

    Chce franca jakiś pin ;p Wyświetla, że telefon zablokowany - wpisuję PIN z SIM-a - dupaa blada.

    Da się to jakoś odblokować? Od razu dodam, że NIE MAM żadnej naklejki z żadnym kodem w bagażniku, jak była to zjadły ją robaki wpier*alaki ;p

    Czy da się to jakoś odblokować przy pomocy INPA/DIS ?

    I teraz jeszcze najważniejsze. Czy da się tam sparować jakiś inny telefon przez BT (telefon z androidem nic mi nie widzi żeby było fajniej ;p) Szczerze mówiąc, ta oryginalna cegła bezprzewodowa siemensa fajna jest... do bicia nią ludzi ;p ewentualnie do rzucania w kogoś... ale to niemieckie menu i "małe" gabaryty telefonu niekoniecznie są już fajne ;) No tak czy inaczej - chciałbym odpalić jedno albo drugie żeby zrobić użytek z tego zestawu głośnomówiącego.

    telefon to taki coś:

    Ostatnio edytowane przez darkman ; 02-06-2013 o 18:50

  2. #2
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    BT -- z tego co wiem -- to oddzielny moduł.
    Kiedyś trafiłem na niezłe zasoby info, ale nie mam czasu teraz tego namierzyć. Poszukaj na anglojęzycznych forach.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    442
    BMW
    E38 728iA, E38 740iA
    Skąd
    Manchester
    Potrzebujesz modul ULF zamiast tego srebrnego czegos, antene bluetooth plus kabel i podlokietnik z przyciskiem "parujacym". Widze, ze przejsciowke (3cia od lewej) masz. Wpinasz ULF w bagazniku, laczysz z tym antene bluetooth (mocowanie na slupku), przekladasz kolyske w podlokietniku na ta z przyciskiem i cieszysz sie bluetooth. Problem z tym, ze do nowszych tele potrzebujesz nowszy modul ULF - najnowszy to 84 10 9 154 358. Jak masz tele zakodowany w ZCS to dziala P&P.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    157
    Skąd
    OKR
    A dlaczego po włożeniu karty wyskakuje mi błąd o sprawdzeniu karty sim?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    442
    BMW
    E38 728iA, E38 740iA
    Skąd
    Manchester
    Albo czytnik uwalony albo karta winna. Telefon czasem nie widzi nowszych kart sim ze wzgledu na bodajze inne napiecie na chipie. Sprawdz inna karte:)

Podobne wątki

  1. [e38] Mnie już znacie ale.... Oto przedstawiam mega gwiazdę!
    Przez Wiesław w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 14:51
  2. [e38] kilka moich (nie)palących problemów
    Przez pales w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-08-2009, 08:44
  3. ASC DALSZA WALKA
    Przez szalik76 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 00:12
  4. kilka problemów z moim e38
    Przez ricz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28-07-2008, 22:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •