Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: E38 polift czy przedlift

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Oj tam, kupi reflektory i kierunki po lifcie, nadspawa repaturki na kierunki w nadkolach i już ma polift.

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    142
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Trójmiasto
    Cytat Zamieszczone przez ratovnik Zobacz posta
    Teraz możesz dowolnie skonfigurować samochód i zrobią jak zamówisz, ale jak było wówczas to nie wiem.
    Zgadza się, za odpowiednią dopłatą można zakombinować i zapewne w salonie już u dealera, poza fabryką zamienią elementy.
    Ale wg VIN i danych BMW polift dalej będzie poliftem a przedlift przedliftem.

  3. #43
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Kielce
    Mam nadzieje że moje autko nie miało bardzo poważnego dzwona , ogolnie szczeliny itp są na szczęście proste, klamki w środku są podświetlane a z zewnątrz to sie nie przyglądałem , jeśli powinno być lekkie to może dzisiaj je dojrzę , jeśli mocne to na pewno z zewnątrz go nie ma.
    A mody w przyszłości to na pewno:
    -Przywrócenie poliftu, błotniki , kierunki ,lampy , jeszcze nie wiem jak tam z nerkami bo nie widzę specjalnej różnicy i sam nie wiem jakie mam.
    -Jeśli nie ma , to naprawienie lub założenie podświetlanych klamek zewnętrznych
    -Na wiosnę koła 18-19
    -Lekko posadzić tył (poprzedni właściciel obniżył sam przód ,czerwone sprężyny)



    ps tunel nie jest jaśniejszy od schowka , lecz aparat fleszem mocno podświetlał bezpośrednio na panel klimatyzacji :)i dlatego tak to wygląda
    Nie wiem czy była różnica ale wiatrak od klimy jest 3 pinowy , wiem bo mam uwalony i na tygodniu bede go kupował

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    podświetlenie klamek zobaczysz wieczorem, przy otwieraniu lub zamykaniu z pilota, co do nerek to w przedlifcie żeberka są proste a w polifcie wypukłe na zewnątrz, i ramka cieńsza

  5. #45
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Kielce
    Podświetlanie klamek zewnętrznych jest , teraz sprawdziłem

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez Damiantsk Zobacz posta
    Podświetlanie klamek zewnętrznych jest
    Ciesz się i śmigaj...pooglądaj jeszcze zbiornik paliwa abyś nie zdziwił sie gdzieś w trasie...Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Z tym bym był ostrożny bo dziś oglądasz i jest szczelny a trzy dni później znika 20litrów :D
    Na szczęście mi się udało zakleić i oszczędziłem na wymianie.

  8. #48
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Kielce
    Aż tak lubią sie dziurawić ?

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    441
    BMW
    728i
    Skąd
    zabrze
    Jedną widziałem z mechanicznym uszkodzeniem. To znaczy - były ślady że przytarł ktoś bakiem tam gdzie pękł.
    Moją zaś kupiłem już z mikropęknięciem. Udało mi się na szczęście zakleić pęknięcie i przy okazji nakleiłem większy plaster kleju co wzmocniło bak. Jako że nie widziałem mechanicznego otarcia baku to od razu poleciałem po uniwersalny korek wlewu z dziurką odpowietrzającą i jeżdżę z nim.

Podobne wątki

  1. E38 BLACK HELLA przedlift - wzorniki
    Przez magik2.7 w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-02-2013, 12:47
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-08-2012, 21:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •