Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 730d FL

  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    730d FL

    Jak się Wam widzi takie auto?

    http://otomoto.pl/bmw-730-730d-231ps-navi-xenon-ful-lift-C29074497.html


    Wiem,wiem 3.0d to nie do e65 ale mi to nie przeszkadza (więc ta kwestie zostawmy w spokoju ;) ). Jedyny WIELKI minus (który może zdyskwalifikować to auto) to brak podgrzewanych siedzeń :suicide: Wentylacja może być ale nie musi podobnie jak masaż no ale żeby nie było grzanego tyłka no to jest koniec....

    Mimo to podoba mi się. W nd oglądałem A8 D3 i powiem szczerze że troszkę się wyleczyłem :p

  2. #2
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Środek miażdży cycki :D

    Ja osobiście bym nie kupił auta z Włoch, makarony średnio dbają o auta, obcierki parkingowe to u nich chleb powszedni i nikt sobie z tego nic nie robi, więc nie zdziwiłbym się jak by miała za sobą jakieś przygody.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    hehehe czyżbyś szukał dla siebie?


    PLUSY ;
    - kolor
    - ładny środek kolorystycznie
    - drewno w połysku
    - 4 pokrętła od klimy
    - rocznik 2005 - ale czy fecelift to aż taki plus? jak dla kogo
    - webasto
    - tv






    MINUSY ;
    - diesel - dla mnie w takim aucie nie ma większego sensu taki motor(ale to moje zdanie)
    - bida na siedzeniach przód a i tył bez szału ( i to wg mnie bardzo DUŻY minus tego auta)
    - brak grzanej kierownicy
    - auto z Italii - więc porządne sprawdzenie bo poobijane może być wszędzie nawet na dachu :)



    OCENA KOŃCOWA ;
    Ładne autko - ale dla mnie bez wypasu z przodu ( siedzenia bez wentylacji i grzania) to porażka w tej klasie auta - masażu celowo nie wspominam bo mnie nie bawi ta opcja, poza tym diesel no nie przemawia do mnie taki rodzaj paliwa i tyle - moja preferencja to PB i nie przekonują mnie argumenty inne więc dla mnie minus
    poza tym autko ładnie wygląda i się ładnie prezentuje
    ale z uwagi na powyższe (dla mnie) minusy bym go odpuścił jak szukał bym dla siebie
    w skali od 1 do 10 daje jej 5 za estetykę i wygląd nic poza tym


    PS dołożyć możesz siedzenia z grzaniem i wentylacja ale to kolejne koszta i zabawa - ale można na upartego
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 01-06-2013 o 11:07
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Podgrzewanie siedzień i inne rzeczy zawsze możesz samo dołożyć. Mimo, że z Włoch to nie wydaje się jakieś zaniedbane. Jeśli pasuje Ci silnik to czemu się nim nie zainteresować.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Ja mam auto z wloch i poprostu wypas jest identycznie taki sam . Wszystko jest tylko ze fikolki bieda wieja . Ogolnie grzania tez mi troszke brak ale tragedi nie ma . A diesel jak najbardziej sam bym tez teraz bral diesla . Jak sie troche kilometro robi to jednak koszta benzyny bola troche . Sam zastanawiam sie nad dieslem teraz ...

  6. #6
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dzuda kiedyś pisałeś że już masz dość jasnych wnętrz po e60 a tu nadal dążysz do takiego koloru ;)...Autko BARDZO ładne, cena też ok ale pewnie do opłat. Obcierki są wszędzie możliwe. Ja mam jedne drzwi dość mocno zbombardowane drzwiami innych kierowców!! To że w Italii jest masakra to już inna bajka ;). Brak grzania w aucie z tych stron chyba nikogo nie dziwi ;)??. Co do diesla - kiedyś odrzucałem taką myśl ale z biegiem czasu myślę sobie -czemu nie. Nie chodzi o spalanie bo to akurat mi nie przeszkadza ale wielu mechaników bardziej ogarnia ten silnik niż nasze benzyniaki ;) Kulturka 3.0 d jest też super bo jeździłem i wiem .
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 01-06-2013 o 12:04

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #7
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    No no...ja tam tylko poruszę kwestię wnętrza, bo ono jest akurat miodzio i do tego moje ulubione...:D
    Co do reszty niech się inni "produkują" bo ja się na wielorybach jeszcze nie znam za wiele...:p

    Btw...Jak Ty Łukasz dla siebie szukasz takiej furki, to jestem w szoku...:icon_biggrin:

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Wiadome że wolałbym 745 ale obecne egzemplarze które są dostępne na allegro kompletnie nie spełniają moich oczekiwań. Jak auto nie zbyt prezentuje się na zdjęciach to co będzie na zywo? Ten diesel wygląda fajnie.

    Najbardziej mi brakuje tych podgrzewanych siedzeń czego nie mogę przeżyć,reszta brakującego wyposażenia jest do przełknięcia. W esce mam teraz parę bajerów którch wiele E65 nie ma i jedynie czego nie może zabraknąć w kolejnym aucie to soft-close'ów.Z reszty funkcji tak na prawdę nie korzystam. Co do samego silnika to znam go już dosyć dobrze z racji ze miałem ten silnik w obu e60.

    Kolor wnętrza jednak mi się podoba jasny. Teraz w esce czuję się przytłoczony tym czarnym kolorem:p Jeszcze się rozglądnę ale chyba będzie to E65 bo A8 przestało mi się podobać a E60 np odpada z racji też iż miałem 2sztuki.

    Fajnym rozwiązaniem było by 735d (ten bi-turbo) z E60.

  9. #9
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Hehe...zrobisz swapa, to będziesz miał 735d...:p
    A tak mi wpadło przypadkiem w ręce...taki kolorek Ci się nie widzi...?
    Siedziałem w takiej konfiguracji F01 i naprawdę mimo, że jest czarno, to ta cegiełka robi robotę...;)!!
    http://www.motofakty.pl/samochody/zd...cja/8/#galeria

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No piękne zestawienie.

    Mam pytanie do posiadaczy E65/E66

    Do czego są dwa pierwsze przyciski patrząc na fotkę z prawej strony http://www.motofakty.pl/samochody/zd...ja/11/#galeria

Podobne wątki

  1. kupno 730D
    Przez BlooDi w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-04-2018, 06:49
  2. E65 730D
    Przez Bezi w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-08-2010, 19:17
  3. [e38] 730D
    Przez KinceK w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 12-07-2010, 14:28
  4. 730d opole .
    Przez BorysWWA w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-12-2009, 20:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •