Jestem szczęśliwcem jakich tu wielu. Grzegorz to moje imię, Bunia e38 750il to moja fura. Pierwszy kontakt z luksusem miałem w pełnoletniej e32 735 kolegi, który zostawił wóz pod opieką na kilka dni. Sam posiadałem fiata R4 więc po uruchomieniu BMW R6 oniemiałem z zachwytu. Dźwięk i kultura pracy oraz chęć do współpracy w całym zakresie obrotów zaimponowały mi jak żadem dotąd Otto motor. Chyba za każdym razem żegnając naszych bliskich znajomych w drzwiach żegnałem ich również z balkonu trzeciego piętra napawając się dźwiękiem i rozmiarem 7er.

Zacząłem drążyć temat wpisując w Google BMW klub, znalazło się kilka, które przeglądałem w każdej wolnej chwili walcząc z córkami o dostęp do netu. Na pewnym forum znaleźli się chętni do tworzenia własnej tylko siódemkowej strony. Założyciele! wielkie dzięki wam za to, niech Bóg wynagrodzi wam to w siódemkach.

Do zalogowania się na BMW klub namówił mnie mój mistrz Internetu i komputerów. Klub rozkręcał się chodź bez zgrzytów się nie obyło i wszystko zniknęło. Dla mnie amatora dziwna maska na głównej stronie to pełne zaskoczenie. Było minęło. Po burzliwych początkach przyszedł spokój, ład i porządek w 7er. Teraz jestem z wami jako Chromik1 i zamierzam się udzielać więc nie ważcie się zniknąć drugi raz. Mógłbym wam opisywać jak korzystałem z waszej wiedzy, gdzie byłem i jakie siódemki widziałem, ale po co przynudzać.

(cyt. w stylu B.Wołoszański )
Był dzień 03.03.2008 r. po 32 latach mojego życia zarejestrowany został szczyt marzeń BMW e38 750il z 2001 roku.
W dowodzie rejestracyjnym widnieje wpis:
- pierwsza rejestracja w kraju 03.03.08
- numery tego pojazdu to KCH 32XV
- dzień nabycia 14 Luty <3.
Czy to zbieg okoliczności czy przeznaczenie ? To pytanie zostanie bez odpowiedzi. Ale jedno jest pewne: Życie stało się piękniejsze.

Po rozkodowaniu VINu mojej Buni lista wyposażenia jest imponująca i zawiera 52 pozycje, najciekawsze to:
- układ stabilizacji jazdy
- regulacja poziomu zawieszenia
- podgrzewana kierownicy
- kontrola ciśnienia w oponach
- elektryczne otwieranie bagażnika (hydrauliczne)
- webasto
- tempomat aktywny
- monitor pokładowy z TV 16:9
- monitor dla pasażerów z tyłu
- nawigacja
- sterowanie głosem
- telefon bezprzewodowy

Zdjęcia na pewno dołączę przy następnym poście.
Pozdrawiam