Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: po długich perypetiach kupiłem tego stwora i mam kilka problemów

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    29
    BMW
    e38 740d, e39 525i Touring
    Skąd
    Gdańsk/Hereford UK
    Te cykanie to ja bym zaczął od wymiany oleju Dobrego bo Motul wcale nie jest jakiś super ja w swojej tak załatwiłem do końca popychacze Wpierw Mobil 1 kupiłem już zaczeły postukiwać a potem Motulem dobiłem i zaczeło ciągle stukać Ja polecam Valvoline

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar katar14
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    18
    BMW
    E38 728 manual
    Skąd
    Dabrowa Górnicza
    jeżeli ci stuka tylko przy odpalaniu i co co jakiś czas i to na 3 sekundy jak piszesz nic nie rób to nie ma sensu to żadna awaria - zrobisz jeszcze 200 tys km (wiem to z własnego doświadczenia potem po prostu zaczną stukac coraz dłużej a w zimne dni jeszcze dłużej i może to trwać 30 sekund potem 1 minutę a potem aż się w miarę nie zagrzeje silnik ale jeżeli stuka głośno na na gorącym silniku to warto to zrobić.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Katar14 w pierwszej kolejności to chciałbym doprowadzić skrzynię do perfekcji, w następnej zawieszenie. Potem z racji tego, że mam jak mam i będzie mnie to stukanie wkur*wiać, to na pewno to zrobię... jak starczy kasy, to od razu wrzucę nowe vanosy i rozrząd ze ślizgami. No tak już mam :) 730iA sprzedałem koledze... i tam nie ma się do czego przyje*ać choćbyś chciał i z tym będzie tak samo. Tym bardziej, że ja tego auta nie robię dla siebie :) Ma być sprawne w pierwszej kolejności, w drugiej ładne jak z salonu :) I przypuszczam, że pół roku.. max rok... i będzie wyglądać i jeździć tak jak gdyby wyjechało z salonu :)

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar katar14
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    18
    BMW
    E38 728 manual
    Skąd
    Dabrowa Górnicza
    ja ją potem kupię od ciebie heh za dwa latka ?

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar darkman
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    331
    BMW
    E38
    Skąd
    dolnośląskie
    Cytat Zamieszczone przez katar14 Zobacz posta
    ja ją potem kupię od ciebie heh za dwa latka ?
    heh... katar14 zdziwisz się, ale...... jest już zarezerwowana jak będę miał w planach sprzedawać :D (przez gościa który kupił 730)

    aaaa... jeszcze dzisiaj muszę wymienić filtry klimy ;> i kur***** jego j**** p**** mać... dojść końca z tym za***8 telefonem bezprzewodowym bo mi spać po nocach nie daje ;p ;))))) wkurza mnie niemiłosiernie jak coś w aucie jest (i nawet jak nie używam) nie działa :D

    edit: poza tym trafiło się akurat w miarę zadbane w pełnym wypasie łącznie z masowaniem dupy.... ;p więc się prędko na pewno nie pozbędę ;)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-09-2011, 06:23
  2. Kilka problemów
    Przez Przemo e32 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-11-2010, 18:07
  3. kilka problemów e32
    Przez swiety43 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-02-2009, 19:41
  4. Kilka problemów z E32
    Przez KaZi w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-12-2008, 22:20
  5. kilka problemów z moim e38
    Przez ricz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28-07-2008, 22:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •