Do użytkowników e38 M62tub44.
Witam serdecznie mam wątpliwości co do fachowej wymiany uszczelek na głowicach przez mój warsztat więc potrzebuję porady w tym temacie. Naprawa o której wspominam trwała 9 tygodni i to już był powód do zmartwień a jeszcze przy odbieraniu samochodu dziwnie brzmiał silnik (coś w nim pukało) i na wolnych obrotach trzęsło całym autem. Poprosiłem o wyjaśnienie mechanika ten odparł, że jest to dźwięk pompy wody i jeżeli chcę, to mi ją wymieni, ponieważ nie brzmiało mi to jak dźwięk pompy powiedziałem, że nie ma potrzeby i skonsultowałem się z moim znajomym, który ma jakieś minimalne pojęcie o mechanice. Potwierdził moje przypuszczenie, że nie jest to pompa bo pompa może szumieć, piszczeć ale nie pukać. Przypomniało mi się, że przed zakupem mojego wymarzonego e38 przesiedziałem na forum rok i dość dużo czytałem o stukających vanosach. Blady strach na mnie padł ponieważ dopiero co tak naprawdę zapłaciłem kilka tys. za wymianę uszczelek i oczekiwałem, że odbiorę moje ukochane autko w idealnym stanie. W związku z tym mam pytanie do użytkowników e38, czy jest możliwe, że vanosy uszkodził mechanik? Może są, źle ustawione i dlatego pukają? Co o tym myślicie? Będę wdzięczny za wypowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam.