Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar katar14
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    18
    BMW
    E38 728 manual
    Skąd
    Dabrowa Górnicza

    Witam

    Witam mam E38 728 manual - (niedługo zapodam foto bo nawet ciekawie ją dopiescilem) ale mam pytanie czy jest spolszczenie do inp pełne do E38? nie mogę pisać jeszcze postów wiec wybaczcie ze tu pytam

  2. #2
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Witaj, chwal się tymi fotkami :)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M :D


    pochwal sie fotkami

    PS; tak jest możliwość spolszczenia Inpa
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar katar14
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    18
    BMW
    E38 728 manual
    Skąd
    Dabrowa Górnicza
    hmm czarnulka schadowline jedynie grill przód chrom i całkiem to fajnie wygląda , szybki czarne (oprócz przednich oczywiscue), przemalowałęm tzn poprawiona na czym fabryka zaoszczędziła tzn listwy na drzwiach i zderzakach w kolorze nadwozia, progi w kolorze nadwozia (efekt cos ala nakładki na progi tzn taki robi efekt jak po lifcie) lampy balck hella przód na soczewce i ringi smd czyli najjaśniejsze, tył lampy led z kierunkowskazami dymionymi, przód kierunkowskazy dymione clear. dołozona oryginalna listwa chrom na klapie (jak po lifcie), wnętrze czarna skórka chociaz wolałbym szmatę bo skóra to wymysł człowieka - zabijac zwierzęta by na nich siedzieć? nie nie to paranoja ale cóż są skóry to trudno chociaż wibracje jakie emanuuje ta skóra przyprawia mnie o mdłości a człowiek jest najgorszą istotną na ziemi i wymyślił siedzenia ze skóry , sprężyny przód -35mm już ładnie przykucła bo stała jak wóz drabiniasty chociaż przymierzam się do -45mm, tył sprężyny seria ale myślę obciać hah po dwa zwoje chociaż tył wygląda całkiem dobrze, i eksperyment z felgami - felgi zapodane z E32 kalsyka zdarty lakier w całości i polerka na wysoki połysk tył 10 cali przód 8,5 a kto zgadnie jakie to stawiam flaszkę ale nie sądze by ktoś zgadł jaki wzór powiem tak polowałem na nie pół roku i dorwałem kosztowały mnie raptem 900 pln z oponami na dodatek a efekt niczym z filmu Wyścig z czasem tam jezdziły furki na podobnych butach hah - ps słuzę pomocą w kwesti mechaniki całkowicie za free mieszkam w Dąbrowie Górniczej mam garaż i komplet kluczy przy mechanice robię sobie sam od 12 lat przy bmw nawet głowice już sciagalem koledze na vanosie wiec można sporo zaoszczedzic na mechanikach wiec jak ktoś ma cos do roboty a blisko mieszka chętnie służę pomocą za free oczwysicie - pozd - ps już niedługo zapodam fotki

    i jeszcze znaczki alpina na kierownicy i klapie i masce - może to profanacja ale śą założył je poprzedni właściciel wiec sobie są a ze visko spina jak smigło helikopera to efekt niczym alpina hah
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 26-05-2013 o 18:52 Powód: Edytuj posty zamiast pisać jeden pod drugim ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kazas4
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    528
    BMW
    było E36,E46 jest E38 730d 2001r
    Skąd
    Krzepice/k.Częstochowy
    Witamy,zapodaj jakieś foto autka

  6. #6
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witam i ja...:D
    Długi ten opis, ale zaostrza apetyt, więc teraz niecierpliwie oczekujemy foto...;)!!

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar katar14
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    18
    BMW
    E38 728 manual
    Skąd
    Dabrowa Górnicza
    Fotek nie mam bo jakos z tel była słaba ale odgrzebałem fimik z kilku tygodni temu wiec zamieszczam (ps ta łata na drzwiach przód pasażer to mata magnetyczna ochronna po prostu mój pies jak wygląda lubi trzymać tam łapy i nie rysuje w ten sposób lapieru)

    http://youtu.be/Wv-e6BMjZeQ

  8. #8
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Filmik w sumie lepszy niż fotki :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •