Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nowy - e32 w planach : )

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    5
    BMW
    w planach e32
    Skąd
    Gorzów Wlkp.

    Nowy - e32 w planach : )

    Czesc wszystkim!
    Mam na imie Paweł, studiuje, pracuje, rozglądam sie za fajnym autkiem - a jak ma być fajne to tylko bmw : )
    Tak na serio, jezdzilem pozyczona e38 i bardzo mi sie spodobalo. Niestety na e38 mnie nie stac (zarowno na zakup jak i czesci oraz serwis) to rozglądam sie za e32. Bardzo mi sie podoba wizualnie. Niestety nie mialem okazji jeszcze sie nia przejechac. Mam nadzieje, ze jezdzi sie rownie przyjemnie co e38.

    W okolicy znalazlem jedno ogloszenie: http://otomoto.pl/bmw-735-bogate-wyp...C29188043.html

    Moglibyscie rzucić okiem? Cena taka średnia, nie za droga, ale też nie tania - czy za takie pieniadze kupi sie w miare zadbana e32?

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witamy na forum...:D
    Co do jazdy, to między E32, a E38 moim zdaniem różnic sporo (jeździłem obiema)...no ale 7er to 7er....nieważne z jakim numerkiem...;)!!
    Pozwodzenia w szukaniu...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    Cześć Tobie,tak na serio to jeśli nie stać Cię na E38 to nie bierz się za E32 a jeśli koniecznie chcesz E32 to kup auto znane i sprawdzone.
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    5
    BMW
    w planach e32
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Cytat Zamieszczone przez artur677 Zobacz posta
    Cześć Tobie,tak na serio to jeśli nie stać Cię na E38 to nie bierz się za E32 a jeśli koniecznie chcesz E32 to kup auto znane i sprawdzone.

    E38 jest ponad 2 razy drozsza w zakupie od E32.
    Z opowiesci znajomego, ktory jezdzi E38 mam taki obraz tego auta, ze nikt w miescie nie potrafi go naprawiac, a jak juz sie cos dzieje, to jest spory wydatek.
    Z tego co wyczytalem na forach, czesci do E32 sa stosunkowo tanie, a budowa na tyle prosta, ze wiekszosc mechanikow poradzi sobie z naprawa. Czyli ta roznica w kosztach eksploatacji miedzy tymi dwoma autami nie jest wcale duza?

    Jezeli kupilbym taki egzemplarz za 7tys. to rocznie bede musial w niego wkladac wiecej niz 2-3 tys? Mam na mysli takie bierzace naprawy, drążki nie drążki, zawieszenie itd. Nie chce robić z niej "lalki", bo jak już wspomnialem, nie chcialbym wydawac na to pieniedzy, bo mam tez inne priorytety.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    230
    BMW
    Może znów e32?
    Skąd
    Chorzów
    Cytat Zamieszczone przez Pawlogw Zobacz posta
    ... rocznie bede musial w niego wkladac wiecej niz 2-3 tys? Mam na mysli takie bierzace naprawy, drążki nie drążki, zawieszenie itd. Nie chce robić z niej "lalki", bo jak już wspomnialem, nie chcialbym wydawac na to pieniedzy, bo mam tez inne priorytety.
    Jeżeli będzie w miarę zadbana to powinieneś się spokojnie zmieścić się w podanych kosztach dla silnika M30B30 i M30B35 ( sądzę że nad tymi się zastanawiasz?), z czego bardziej polecam tej drugi gdyż bardzo przyjemnie się zbiera. Jeżeli będzie tam instalacja gazowa to trzeba sprawdzić czy faktycznie jest to co na papierze, żeby nie było z tym niespodzianek tak jak ja miałem.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    230
    BMW
    Może znów e32?
    Skąd
    Chorzów
    Cześć,

    Jeżeli chodzi o zakup e32, to tak napisał kolega wyżej, dobrze wziąć od kogoś kto albo ma udokumentowane naprawy,albo znamy auto - wtedy wiesz że kupujesz auto za np. 8 tys, i nie musisz w ciągu 2 miesięcy włożyć 6tys.


    Auto które pokazałeś wygląda ładnie, jednak jest od handlarza, i trzeba podwoić czujność oglądając je. Nie wierze że jest bez wkładu.

Podobne wątki

  1. [e32] Witam, nowy projekt - RETRO e32 750iL
    Przez Lord Lukasz w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 28-10-2013, 08:32
  2. [E38] witam E38 w planach
    Przez piter87 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-12-2010, 10:45
  3. [e32] Nowy szuka e32
    Przez kmieciu1 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 19-01-2010, 18:09
  4. [ pozostale] co w planach???
    Przez krzywy191 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-09-2007, 22:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •