Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pomocy!!Bicie w pedał hamulca

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    BMW
    e-38 728i
    Skąd
    kielce

    Pomocy!!Bicie w pedał hamulca

    Witam mam problem z hamowaniem.Podczas hamowania pod sam koniec jak samochod ma juz stanac czuje bicie w pedal hamulca tak jakby ABS.Z wiekszej predkosci jak hamuje ale nie do samogo konca jest ok .Najgorszy jest moment jak samochod juz staje.Zmienilem tarcze na ATE + Klocki. jeden wachacz i nadal to samo na trzepakach tez nic nie wychodzi a ja dostaje ku.....cy.Prosze o pomoc
    z gory dziekuj:)

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Zapraszamy do działu......... Przedstaw się ........ ;)

  3. #3
    7ka
    Gość
    jestes z nami od 04 Kwi 2008 ...

    a piszesz do nas dopiero jak cos ci sie przytrafilo..

    wypadaloby sie najpierw przedstawic

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    jestes z nami od 04 Kwi 2008 ...

    a piszesz do nas dopiero jak cos ci sie przytrafilo..

    wypadaloby sie najpierw przedstawic

    Popieram! Tacy ludzie nie tworza z Nami forum, a tylko wyciagaja info i Nasza WIEDZE. Nieladnie! :razz: :razz:
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    BMW
    e-38 728i
    Skąd
    kielce
    hmm niewiedzialem ze tak wam zalezy zeby sie przedstawic:(rozmawialem z ludzmi ktorzy tworza to forum i oni twierdzili ze im jest wszystko jedno czy ktos sie przedstawia czy nie.Własnie przez to forum nawiazalem kontakt z kolega greg38 szacunek dla wiedzy tego czlowieka i pomoc w rozwiazaniu mojego problemu z navi .To ze aktywnie nie udzielam hmm jezdze 7 od niedawna i moja widza niejest zbyt duza wiec jak niemam nic do powiedzenia to nie pisze.Skoro Panowie twierdza ze wyciagam od was wiedze to dziekuje za pomoc:(uwazam osobiscie ze wystarzy ze jedna osoba wspomni ze trzeba sie przedstawic a nie odrazu wszyscy, wiecej spokoju .Ja tylko zapytalem .Mozna zamknac moj temat dzieki za pomoc.

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Nie ma co się unosić ... Skoro rozmawiałeś i "zwisa im" czy się przedstawiasz to znaczy ,że coś tu jest nie tak. Jednak na forum są inne zasady ... niż w życiu . Bo podejrzewam ,że poznając Grega ,odrazu "gadka się kleiła" bez przedstawienia się ...... :what:

  7. #7
    7ka
    Gość
    ale stary nie wal focha ;) mamy zasady a ty je podpisales...

    skoro rozmawiales z gregiem to dziwie sie ze ci o tym nie powiedzial...

    a to nieprawda jest ze to koledzy z Kielc tworza to forum... my wszyscy z calego swiata je tworzymy i ty takze ;) wiec nie obrazaj sie i smialo przedstaw sie w dziale do tego stworzonym ;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    BMW
    e-38 728i
    Skąd
    kielce
    Spoko nie wale focha:)tylko mnie zmrozilo ze sie posypala lawina postow jakbym ukradl cukierka:)Nie wiem czy kolesie z kielc tworza to forum, nieznam zadnego moze?:)napewno ja jako jedny w Kielcach mam na swojej 7 naklejke www.7er.pl ktora mi greg sprezentowal:)zaraz cos tam skrobne fotek niemam niestety zadnych moze sie cos zrobi niedlugo.Po burzliwym przywitaniu prosilbym o pomoc jednak bo ja z e38 jak wspomnialem mialem malo stycznosci i poki co to odkrywam to auto caly czas

    pozdrawiam

  9. #9
    7ka
    Gość
    wiesz... trzymamy tu porzadek.. ;)

    a fotki..szkoda ze ich nie masz :( .. kazde 7er jest godne uwagi

    a przywitac sie trzeba...nawet jesli 7er nie ma ;)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    BMW
    e-38 728i
    Skąd
    kielce
    fotki beda niebawem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •