witam po raz drugi :)

ostatnio na forum byłem jako posiadacz E32 750i obecnie jednak ciutek się zmieniło bo jestem w posiadaniu wymarzonej E38 750i oraz e34 ale to nie forum 5 żeby o niej pisać :)

auto posiadam jakiś czas po malutku wdrążam swoje plany w życie

na chwilę obecną auto jest seryjne nie ma żadnych wiejskich dodatków itp mam nadzieje że tak zostanie chociaż zmiany są nieuniknione

do marki bmw wróciłem po prawie półrocznej przerwie i od razu nabyłem dwie bawarki jedną do kochania a drugą do użytkowania :) ( wiadomo która do czego )

porównując e32 do e38 ( bo takie porównanie mogę przytoczyć ) to e32 było zdecydowanie szybsze zaś e38 o epokę lepiej wykonane i bardziej luksusowe

oba auta bo e32 jak i e38 były i sa dobrze wyposażone więc mogę takie porównanie przytoczyć oba też napędzane były silnikiem v12 przyznam że technicznie m73 jest dużo bardziej rozbudowany niż m70 jednak czy miło to sens skoro przyrost mocy znikomy i nie odczuwalny ? według mnie nie ale to tylko moje zdanie

przede mną wiele pracy i pewnie worek kasy do wydania a w najbliższych dniach planuje :

wyminę wszystkich filtrów i olei w silniku i skrzyni
nowe świece
nowe kopułki
nowe kable
nowe płyny itp

z dodatkowych rzeczy :

zmiana wydechu ( możliwe że zrobię na zamówienie ale to tylko plany bo nie wiem czy jest sens )
lekko posadzić przód niżej
dać lepsze koło 19 lub 20"

a potem to już zalewać i cieszyć się co weekend z jazdy limuzyną :)


wiem wiem zdjęcia ale niestety nie posiadam chwilowo jakiś sensowych a te co mam to takie dla siebie żeby było przed i po :)

obiecuję że dodam na dniach


a więc witam raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich ponownie :)