Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: regulacja podnoznika nie dziala

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    28
    BMW
    F01 730D
    Skąd
    PO

    regulacja podnoznika nie dziala

    Przestała mi działać elektryczna regulacja wysuwanego elementu wspierającego podudzie pasażera (fotele komfort). Po wcisnieciu przycisku slychać, że silniczek pracuje jednak nic nie przesuwa. Czy tam są jakieś prowadnice z których mogł wypaść? Nie wiem czy ktoś przypadkiem recznie go nie zamknął - mam nadzieje, że nic nie zostało wyłamane :/ Nigdy nie miałem potrzeby rozbierania fotela i nie chciałbym zeby zaraz cały fotel przestał mi działać :)
    Ostatnio edytowane przez b0rek ; 16-05-2013 o 21:47

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Ty a co to za czesc fotela podnoznik ? Chyba chodzilo o regulacje podudzia ? Nie pociesze ciebie pewnie pekl jakis plastikowy element fotela . U mnie np nie dziala sciskanie prawej strony plecow . Peklo jakies g.... Takie zycie . Jak to naprawic nie mam pojecia . Chyba latwiej wymienic caly fotel .

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    28
    BMW
    F01 730D
    Skąd
    PO
    Hehe no dokładnie o tę część fotela mi chodziło... a nazwa nie mam pojęcia chyba mi się z podłokietnikiem skojarzyła, sprawdziłem w słowniku - nie istnieje :) (btw. można jakoś edytować tytuł wątku ?)
    Calego fotela nie bede póki co wymienial bo spokojnie można ręcznie wysuwać... dzięki za info!

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Tytułu tematu nie możesz zmienić- poproś kogoś z załogi.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Rozbiórka fotela jest czasochłonna, ale prosta. Ja bym nie odpuścił - wyjąć i rozebrać. Może się okazać, że faktycznie coś tylko spadło.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    99
    BMW
    BMW e65 730d lift,SMART ROADSTER COUPE
    Skąd
    kutno/london
    hej, po prostu , wepchnąłes, na sile swoja pazura do srodka, regulacje podparcia podudzia:D
    wyciaga to sie dosyc prosto:
    1 wyciagnij plastic pod siedzeniem,ten pod podudziem, taka obudowa, cover,uzyj lusterka zeby podejzec pod spodem jak jest mocowany, musisz go wyszarpac ale jednoczesnie podwadzic od tylu, musisz to wyczuc
    2 wysun regulacje podudzia na zewnatrz,podspodem sa dwa torksy co trzymaja obicie, wiec odkrec je od szyny, I zdejmij poduszke
    3 wyciagnij gorna obudowe tej szyny, podwadz, z gory zobaczysz kilka torksow ktore mocuja caly mechanism do siedzenia, odkrec je
    4 odlacz przewody i sprubuj wyjac silniczek z szynami , jak by niechcial wyjsc to wepchnij szyny do stodka (bo nie ma miejsca)
    jezeli masz wersje po lifcie to masz tam pekniety taki plastikowy trybik, co jest osadzony na walku o przekroju kwadratu.
    mozesz go skleic i powinno byc ok. ale zeby sie do niego dostac to musisz porozkrecac te mechanizmy (wszystko do opanowania)
    jak juz pozkrecasz wszystko z powrotem to zresetuj memory siedzen ,zebys napdzyklad zaraz nie wcisnal 1 lub 2 bo ta regulacja sie zarwie na nowo, bo bedzie chciela za mocno do tylu lub do przodu bo troche system wariuje po tym zabiegu. to tak w skrocie ,nowy silniczek kosztuje ok.700pln
    ja mam przedliftowy z inna kostka moge ci spdzedac za 200pln, a ty masz po lifcie czy przed???

Podobne wątki

  1. [ elektryka] tempomat nie dziala
    Przez FIREWOLF1 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-06-2017, 14:54
  2. kontrola trakcji nie dziala!!!
    Przez halunnn w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-02-2013, 09:13
  3. [elektronika] Pdc nie dziala
    Przez halunnn w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 17:44
  4. Pompka spryskiwaczy nie dziala
    Przez deli86 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-09-2009, 07:58
  5. [ elektronika] Modul TM - nie dziala.
    Przez Mgraj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-02-2008, 12:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •